• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

eRepublik Büyük Yükseliş!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Briatore
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hocam Joını seçerken Türkler tarafını seç yani isyancıları.Eğer bulgarları seçtiysen :) Bize vuruyosun :)))

Savaş ekranında sol tarafta kim varsa o taraftan vuruyorsundur.

Ben 90 kişilik taraftan 1600 kişiliğe vuruyodum valla .D Today's campaing den girdim türkiye - bulgar savaşına sonra Allah ne verdiyse daldım :D ama can 0 şuan:D 1 saat bekle işin yoksa

Valla ben zamanım yoksa tüm canımı vuruyorum 6-7 saat içinde işimi hallediyorum sonra geldiğimde 750 can hakkım oluyo :D
Sürekli online olmamaya çalışıyorumda işte yeni başlayanlara destek için bu aralar çok açığım.

Arkadaş kusura bakma oyun beş para etmez daha demin savaşa katıldım 4 kişi öldürdüm yine can bitti depoda 50 tane ekmek vs food var ama hiç birini kullanamıyorum yeniden doldurmak için 1 saat bekleyeceksek oyunun bir anlamı yok çünki can yok aktivasyon yok kolay gelsin sizlere.

Son düzenleme:
Arkadaş kusura bakma oyun beş para etmez daha demin savaşa katıldım 4 kişi öldürdüm yine can bitti depoda 50 tane ekmek vs food var ama hiç birini kullanamıyorum yeniden doldurmak için 1 saat bekleyeceksek oyunun bir anlamı yok çünki can yok aktivasyon yok kolay gelsin sizlere.

Bu oyunda ilk günlerde biraz sabretmek gerekiyor.İlk hafta kritik.Kritik dönemi atlatabilirsen zevk almaya başlarsın.Saatte 100 can geliyor doğru ama can binanı geliştirince kapasiten artıyor daha çok savaşıyorsun.
Tabi istemiyorsan bırak canım bir şey diyemem :)

Bu oyunda ilk günlerde biraz sabretmek gerekiyor.İlk hafta kritik.Kritik dönemi atlatabilirsen zevk almaya başlarsın.Saatte 100 can geliyor doğru ama can binanı geliştirince kapasiten artıyor daha çok savaşıyorsun.
Tabi istemiyorsan bırak canım bir şey diyemem :)
Can binası yapmak için bile baya para lazım ya cidden sıkıcı bir oyun ben tavsiye etmiyorum şuandan itibaren :/

Onu geçtim 1 saatte doldurduğumuz can 5 dakika bile sürmeyen savaşta bitiyor sonra bir saat bekle

Can binası yapmak için bile baya para lazım ya cidden sıkıcı bir oyun ben tavsiye etmiyorum şuandan itibaren :/
Görevleri takip edersen iyi para geliyor ve can binaları kendiliğinden gelişiyor zaten :D Para vermene gerek yok bile :D
Ama para vermeyi düşünürsende her levelde 1 gold geliyor 21 level olmak 2-3 gün alır yani bu 20 gold eder.
Goldun tanesini 1910 TL den satabiliyorsun buda 38200 TL eder.
Yani oyunu çözene kolay oyun :)

Geri