• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

eRepublik Büyük Yükseliş!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Briatore
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Benim size attığım ekmekler Q5 kalite :) Tanesi 2.22 TL :) Hesapla bakalım :D
Q5 ? olunca noluyor :D ya bu virgüllü virgülü at 2 olarak hesaplıyom 2.40=80 tl 80.30=2400 tl gine az sen erepublik elçisisin olsun o kadar! Ben başkanlığa aday olsam seçerler mi seçimler nasıl oluyor

----------

Ya kardeşim msn adresini bana bi versen :D şu oyunu çözemedim gitti :D
Yasin çok kolay ama çok beklemen gerek ve marmarayı aldılar bulgarlar :(

La biliyom kankide yav ekmek satın alıyorum ne halta yarıyo onu anlamıyorum sen anlıyorsan oyundan pmle.

Ekmek varda vuruş hakkımız yok.:)) 300 yaptım healı :) .Karadenize saldırıyolar.10 dk içinde isyan ceğhesi açılacak marmaraya hazırlıklı olun :)

Kuşandık silahları.Her an cephe açılabilir.

----------

Ve açıldı

----------

Bugün 1300 den fazla ekmek dağıttım.Yoruldum yatıyorum.Bu gece başlayan arkadaşlara yarın sabah ulaşıp ekmek yardımlarını atarım.İyi geceler :)

Ben katıldım AltaiBatyr nickim oyuna girdim görevleri yaptım 5 10 kişi öldürdüm marketten food falan aldım ama kullanamıyorum aldıklarımı günlük bir sınırımı var bunların?

Ben katıldım AltaiBatyr nickim oyuna girdim görevleri yaptım 5 10 kişi öldürdüm marketten food falan aldım ama kullanamıyorum aldıklarımı günlük bir sınırımı var bunların?

Ben sana mesaj attım oyundan.Ekmekte gönderdim.
Can binası diye birşey var oyunda geliştirdikçe can hakkın artar.Ayrıca oyunda her saat 100 can hakkı gelir.Can hakkın olmadan savaşamazsın ve çalışamazsın.

İlk günleri başarılı atlattıktan sonra yavaş yavaş olayı çözersiniz merak etmeyin.

Ben sana mesaj attım oyundan.Ekmekte gönderdim.
Can binası diye birşey var oyunda geliştirdikçe can hakkın artar.Ayrıca oyunda her saat 100 can hakkı gelir.Can hakkın olmadan savaşamazsın ve çalışamazsın.

İlk günleri başarılı atlattıktan sonra yavaş yavaş olayı çözersiniz merak etmeyin.

ya bir gün geçti ama benim can niye +200 olmuyor

ya bir gün geçti ama benim can niye +200 olmuyor

Can binanı arttırman lazım.My places-->Health Buildings e girip yükseltme butonuna basmalısın.Daha sonra binanın yanındaki işarete tıklayıp neler istediğine bakmalısın.Şartlerı yerine getirince onaylayıp binanı yükseltebilirsin.

Ha birde 100 olarak gözükecektir 200 300 diye gitmez o :) Can hakkının üstüne gelince orda 200/300 yazar mesela.

Ya oyun sıktı tek yaptığın "Fight" a tıklamak bu kadar saçma olabileceğini düşünememiştim herşey para üstüne kurulu :) Ayrıca Energy Food diye bir şey var beklemeden yiyibiliyordun.

Ya oyun sıktı tek yaptığın "Fight" a tıklamak bu kadar saçma olabileceğini düşünememiştim herşey para üstüne kurulu :) Ayrıca Energy Food diye bir şey var beklemeden yiyibiliyordun.
Aslında oyunda medya bölümü,siyaset bölümü ve ticaret modülü var.Chat kanallarındaki ortamda iyidir.Keşfetmen lazım :)

Sadece fighta basmaktan ibaret olsaydı 1 yıldan uzun süredir oynamazdım :D

Geri