• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

eRepublik Büyük Yükseliş!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Briatore
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Akdenizi sabaha alırız.Sonra saldırı sırası bize geçecek.Bakalım toparlanabilecekmiyiz yoksa biraz daha sürünmeye devammı :D

Marmara gitti isyan işe yaramadı :( Bence anadoluda isyan çıkartıp oraya tüm gücümüzle vurmalıyız.

Marmara kritik ama.
Oyunda bonus diye birşey var.Eğer bir bölge ile toprak bağın yoksa işine yaramıyor.Yani biz Marmarayı alırsak Bulgarların aldığı diğer bölgeler onlar için önemsiz olacak ve kullanamayacaklar :)

----------

Hadi ben yine yattım.
Gece oyuna gelen olursa yarın sabah kalkınca ekmeklerini ve eğitim mesajlarını atarım.

marmara savaşına niye ben katılamıyorum? turkeyi seçiyorum ama savaşa gelince bulgarlardan mı olmak istiyorsun diye soruyor, change location deyince de birşey olmuyo

Akdeniz savunması başarılı oldu sıra marmaraya geldi ama yine can bitti :)

Bulgaristan bizi savaşta yenince onların toprağı oluyor bölgeler.Türkiye topraklarına geçmek için Profilinize girin avatarın altınca "Change Location" yazar oraya girip Türkiyeye taşının.

Bu arada ekmeğe ihtiyacı olan oyundan yazsın göndereyim ben fırsat buldukça atıyorumda arada gözümden kaçabiliyor :)

Bir sakatlık çıkmazsa Karadeniz bölgesi yarın sabaha bizim :)

----------

Marmaraya da cephe açıldı Bulgaristan dan Marmarayı geri alıyoruz.
Şu beklediğimiz diriliş başladımı dersiniz :)

Karadeniz kurtarılmak üzere ardından marmara ve iç anadolu ve sonra bulgaristanı haritadan silmek kalıyor geriye :)

:))) Karadeniz ve Marmara bizde :) Anadolu'ya da isyan verilecek :) Diriliş gerçekleşti..:) Bekle bizi Varna!!!!

Bir kaç saat içinde Türkiye eski topraklarını tamamlamış olacak :) Büyük ihtimalle yarın Bulgaristan'a saldırırız.

Neden bazı ülkeler yok? orta asyadakiler ve moğolistan keşke olsaydılar ittifak kurmak için iyi olurdu.

ÜYE OLDUM Nasıl oyun oynancağını bilmiyorum ama Fight den bulgarı seçtim yan tarafda tanklar geliyo silahlar geliyo öldürüyorm 6lv oLdm.

ÜYE OLDUM Nasıl oyun oynancağını bilmiyorum ama Fight den bulgarı seçtim yan tarafda tanklar geliyo silahlar geliyo öldürüyorm 6lv oLdm.
Oyunda mesaj attım mesajımda rehber mevcut.
Sakın goldları kullanma can hakkın bitince "fight" yazısının yanında 0.5 yazar basma ona.Bastıysanda bundan sonra basmamaya dikkat et.

eTürkiye eski topraklarına dönmüş durumda,bakalım bundan sonra ne olacak :)

Arkadaşlar gece Bulgaristan cephesi açılacak bu cepheyi alırsak kaptırıp gideriz.
Makedonlar sorun çıkarabilir o durum var :/

ya beyler ben savaşamıyorum savaşa girince bulgaristana geç diyo hayır diyorum ekran beyaz kalıyo her seferinde aynı şey

ya beyler ben savaşamıyorum savaşa girince bulgaristana geç diyo hayır diyorum ekran beyaz kalıyo her seferinde aynı şey

Şu anda sorun yoktur cephelerde.İsyan cephesi olunca öyle olabiliyor ondada taşınman gerekiyor.
Taşınma işlemi için profiline girip avatarının altındaki "Change Location" butonuna basmalısın.

Geri