• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

eRepublik Büyük Yükseliş!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Briatore
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Burgas cephesinde durum 5-4.Öndeyiz ama işimiz zor.

Arkadaş biraz altınım var training grounds mu yükselteyim yoksa Q1 ekmek fabrikamımı hangisi iyi olur?

Arkadaş biraz altınım var training grounds mu yükselteyim yoksa Q1 ekmek fabrikamımı hangisi iyi olur?

Training in bedava olanını yükseltmen uzun vadede işine yarar.Savaşmaya ekonominden fazla önem veriyorsan bunu yükselt.

Q2 ekmek fabrikası ise kimseye ekmek konusunda muhtaç olmamanı sağlar.Türkiyede bonus olmadığından şu anda kaç üretiyor bilmiyorum ama bonus geldiğinde günlük 800 canlık ekmek gelir şirketinden.Para konusunda daha rahat olursun.

Karar senin paramı yoksa daha fazla vuruş gücümü :)

Training in bedava olanını yükseltmen uzun vadede işine yarar.Savaşmaya ekonominden fazla önem veriyorsan bunu yükselt.

Q2 ekmek fabrikası ise kimseye ekmek konusunda muhtaç olmamanı sağlar.Türkiyede bonus olmadığından şu anda kaç üretiyor bilmiyorum ama bonus geldiğinde günlük 800 canlık ekmek gelir şirketinden.Para konusunda daha rahat olursun.

Karar senin paramı yoksa daha fazla vuruş gücümü :)
Ekmek fabrikasını yükselteceğim o zaman en çok sıkıntıyı ekmek alırken çekiyorum çünki

1-2 gündür ekmek atamadım ihtiyacı olan yazsın oyundan.

yine marmara gitti ben bırakıyorum oyunu uğraşmaya değmez hep başa sarıyoruz

yine marmara gitti ben bırakıyorum oyunu uğraşmaya değmez hep başa sarıyoruz

Geri alırız.

Bu oyunda zamanında Bulgarları çok sildik.Tabi onlarda bizi sildi.Şu anda durum cidden kritik iki tarafta ilerleyemiyor.
Barış yapılması şart.

Barış yapılması şart diyorum dinleyen yok Bulgarlar çok içeri girdi :/

Adamlar gerçekte yapamaycakları şeyi sanalda yapıyorlar işte eminim varlarını yoklarını satmışlardır oyuna para yatırmak için :)

Onu bunu bırak silindik sayılır :/
Onların başkanı günde 300 gold alıp binlerce tank dağıtıyor.Dediğin doğru diyeceğimde adamın reelde market zinciri var yani pek koymuyor :)

Ama fazla heyacana gerek yok geri dönmemiz çok sürmez.Bizi tutamazlar öyle kolay kolay...

Sıkıntılı günler geride kaldı beyler Bulgarlara karşı cepheleri teker teker alıyoruz.

2 bölge kaldı Bulgar isgalinde ayrıca Plovdiv alınıyor.İyiyiz iyi :P

Bayağıdır bilgilendirme yapmıyordum.
Bulgarlar bizi sildi.Daha sonra isyan çıkarıp biz onları sildik şu anda Sırbistan ile Bulgaristan üstümüze geliyor.

Bayağıdır bilgilendirme yapmıyordum.
Bulgarlar bizi sildi.Daha sonra isyan çıkarıp biz onları sildik şu anda Sırbistan ile Bulgaristan üstümüze geliyor.
Ben oyuna yeni başladım bu bulgarların arkasında sırplar olduğu sürece işimiz zor gibi bulgaritan yeniden kurulcak diolar sırplar la savaşıp en azından balkanlarda biraz daha etkin olmamız lazım diye düşünüyorum ek ledim ben seni kardeş nekrovision ben

Ben oyuna yeni başladım bu bulgarların arkasında sırplar olduğu sürece işimiz zor gibi bulgaritan yeniden kurulcak diolar sırplar la savaşıp en azından balkanlarda biraz daha etkin olmamız lazım diye düşünüyorum ek ledim ben seni kardeş nekrovision ben

Sırplar çok güçlüler ama aramızdaki NE yi düşürdük yani bizim için risk değiller.Bize saldırmak için sınırları kalmadı.

Şu anda yapılması gereken şey Bulgaristanla barış.Ülkeyi farklı bölgelere yöneltmek lazım.

bencede ama viyanaya dayanmadan etr için bu uğraş bitmez gibi :) biz kutsal topraklardan başlasak en iyisi gibime gelio

Geri