• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Esro 1-6 Yeni İndirme Linkleri Elite 4 Açıldı 110Cap

Aktiflik
K.Tarihi
5 Mar 2010
Puanı
6
51dml0.png

Part 1 :
http://hotfile.com/dl/145096390/8fbdb4b/EliteSRO.part1.rar.html
maxicon1.png

Part 2 :
Part2: Hotfile.com: One click file hosting: EliteSRO.part2.rar
maxicon1.png

Yeni Sro Client :
http://hotfile.com/dl/145664969/c4b429f/sro_client(stall-exch).rar.html

( Yeni gold exhange limiti 99b'e çıkartılmış. Bu Client sadece Elite 4 için geçerlidir.)
maxicon1.png

Bildi : Elite 5 ve 6, Elite 4 deki buglar bulunup sorun çözülünce açılıcakmış.

maxicon1.png

Kaynak : Elite SilkRoad Private Server • View topic - Esro 1-6 NEW Download Links

Moderatörün son düzenlenenleri:
Bro şunu başka sitelere upload edin indilirken hep bağlantı kesiyo sitesinde 30 dk bi indirme yazıo ondan galiba başka sitelere upload edin

Bro şunu başka sitelere upload edin indilirken hep bağlantı kesiyo sitesinde 30 dk bi indirme yazıo ondan galiba başka sitelere upload edin

indirirken hata verirse modemi kapatıp tekrar aç 30dk beklemen gerekmez.Hala hata veriyorsa google chrome veya mozilla firefox gibi tarayıcılardan indirmeyi dene.

beyler şimdi ben server 1 deyim 110 lwl geldimi anlamadım bi acıklarsanız sevinirim

oto select isteyen arkadaşım sroking çalışmıyomu burda ? :)

elite 6da olan charlarımız siliniyormu yoksa onla devam edebilicezmi bilgisi olan varmı ?

keşke partları ayrı sitelere upload edseydin böyle zor oluyo

bide ben eroad sitesinden üye oldum server falan seçilmiyo indiriyorum ama girebilecekmiyim ?

Geri