• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Film Paylaşım

Bir tanede ben eklemek istiyorum.Filmin Türü:Bilim kurgu,Aksiyon.

----------

Güzel bir filmdir.Filmin Türü:Aksiyon,Fantastik

----------

Efsana bir filmdir.Filmin Türü:Bilim kurgu

----------

süslü kelimeler yazmak istemiyorum.Filmin Türü:Bilimkurgu,Aksiyon

----------

Filmin Türü:Bilimkurgu

----------

Son düzenleme:
Bir tanede ben eklemek istiyorum.Konusu:Bilim kurgu,Aksiyon.

----------

Güzel bir filmdir.Konusu:Aksiyon,Fantastik

----------

Efsana bir filmdir.Konusu:Bilim kurgu

----------

süslü kelimeler yazmak istemiyorum.Konusu:Bilimkurgu,Aksiyon

----------

Konusu:Bilimkurgu

----------

Konusu:Bilimkurgu

Film isimlerini de yazarsan :)

Son düzenleme:
belki izlemeyen vardır;

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti

kişisel olarak şunu diyorum yazdıklarınız filmlerin çoğunu izledim ve bunun kadar iyi olanını görmedim :)

Filmin Türü: Dövüş,Aksiyon

Son düzenleme:
Dünya üzerine böyle bir film daha gelmez yaklaşık olarak 150 200 kez izledim dahada izlerim böyle bir film yok eklerseniz sevinirim :):pcorn

evet Film Sever Maxigamecileri görelim hadi beyler en sevdiginiz en begendiniz Filmleri Paylaşın :) Geceler uzun :)

Filmin Türü:Bilimkurgu,Fantastik

1.serisi

2.serisi

Son düzenleme:
İzlemediğim 1-2 film çarptı gözüme,teşekkürler arkadaşlar.Yarın muhasebe sınavını atlattıktan sonra bende paylaşacağım ve filmleri izlemeye başlayacağım.Bu konu kaybolmasın,çok lazım olacak bizlere :D

Geri