• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Film Paylaşım

Bu üç film yenidir.

Kitabını okuyanlar bu filmi bilir.

Ünlü fizik bilimcisi olan Stephen Hawking'in hayatını konu edilen ve oyuncuların ödül aldığı filmdir.

CURSE OF THE DRAGON SLAYER Trailer (KickStarter)

JURASSIC WORLD Official Trailer (1080p) HD

IN THE HEART OF THE SEA Trailer (Moby Dick - 2014)

Dün İzledim Bu Film Toplam 20 25 Kez İzledim Her Canım Sıkıldığında Açıp İzlerim Bu Adamın Filmleri Süper :)
O halde efsana bir film söylüyorum belki izlemişssindir ama izlemediysen kesinlikle izlemelisin. :)
-Bir zamanlar amerika. (Once upon a time in America)

Gereksiz mesajlar silinip konu sabit yapılabilir bence neredeyse 2 haftada bir tavsiye film konusu açılıyor :)

Film İzleme Saati : 23:00
Filmleri Görelim Beyler :)

Dracula Başlangıç :

Hızlı ve Öfkeli 7 TR Dublaj Fragmanı :

Neden herkes macera falan paylaşmış.Ben Romantik-Komedi& Komedi tarzı filmler seviyorum.Önerebilecek var mı?

Ne Lazımsa Bizde :D // Güncell // Filmci Arkadaşlar Filmler Görelim --- Aksiyon Macera Filmleri Görelim :)

Tür : Komedi , Dram , Fantastik , Gizem , Romantik

NOT : Daha filmi izleme fırsatı bulamadım ama internette mevcut yarın izlemeyi düşünüyorum sonuçta Aamir Khan oynuyor bu adamın her filmi de mükemmel ötesi :D Eğer hiç Aamir Khan filmi izlemeyen varsa ; Dhoom 3 , Ghajini , 3 İdiots olarak başlamalı

Bilim kurgu & aksiyon & gerilim önerilerinizi bekliyorum,teşekkür ederim :)

Geri