• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Film Paylaşım

Paylaşıldımı hatırlamıyorum ama bende araya başka filmler ve sinemada filmleri bir ekip halinde gittiğimiz için ben kaçırmıştım ve izleyememiştim.Bu akşam izledim bilim-kurgu severlere şiddetle tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=03twG_WQcwI

Bugün izlediğim filmleri yazıyorum bende isteyen izlesin tavisye ederim :)

Hachi - A Dog's Tale
You're Not You
The Music Never Stopped

Türlerinide yazarmısın Onur'cum :)

Hachi - A Dog's Tale - > Bir köpeğin gerçek hikayesini anlatan bir aile drama filmi şiddetle tavsiye ederim ben hikayenin gerçek olduğunu filmin sonunda öğrendim şok oldum.

You're Not You - Drama sayılır ama bu da güzeldi gerçekten.

The Music Never Stopped - Bu da üstteki filme benziyor drama şeklinde :) 3 ünüde tavsiye ederim

----------

Hachi'yi merak ediyorum hikayesi çok güzel.

Gerçekten muhteşem, ben arkadaşın tavsiyesiyle indirdim direk filmi ve hikayenin gerçek olduğunu filmin sonunda öğrendim dediğim gibi şok oldum.

Hachi - A Dog's Tale - > Bir köpeğin gerçek hikayesini anlatan bir aile drama filmi şiddetle tavsiye ederim ben hikayenin gerçek olduğunu filmin sonunda öğrendim şok oldum.

You're Not You - Drama sayılır ama bu da güzeldi gerçekten.

The Music Never Stopped - Bu da üstteki filme benziyor drama şeklinde :) 3 ünüde tavsiye ederim

----------

Gerçekten muhteşem, ben arkadaşın tavsiyesiyle indirdim direk filmi ve hikayenin gerçek olduğunu filmin sonunda öğrendim dediğim gibi şok oldum.

Evet,bende hikayeden biliyorum zaten ama baslayamadim bir turlu.Heykeli bile yapilmis...
Filmi hatirlattigin icin tesekkurler izllemeye basliyorum :)

Sizlere Muthiş Bir Film Daha Takip 3 Zevkle İzliyeceğiniz Bir Film Ben Alt Yazı Olarak İzledim :

A Walk Among the Tombstones (2014) Fragman HD

Hastayım Bu Adamın Filmlerine Ya :)

----------

Film Saati Duyrulur Ben Çıktım :)

Tür : Komedi , Dram , Fantastik , Gizem , Romantik

NOT : Daha filmi izleme fırsatı bulamadım ama internette mevcut yarın izlemeyi düşünüyorum sonuçta Aamir Khan oynuyor bu adamın her filmi de mükemmel ötesi :D Eğer hiç Aamir Khan filmi izlemeyen varsa ; Dhoom 3 , Ghajini , 3 İdiots olarak başlamalı

ben izledim dehşet seri bile olabilir.

Aşırı film sever biri olarak bende bir el atayım dedim.
Düğün Dernek
Büyükler 1, Büyükler 2
A Takımı
Intouchables - Soundtrackları dinlenmeye değerdir.
Chef
Need For Speed - Hız Tutkusu
Malefiz
Pamuk Prenses ve Avcı
R.E.D 1, R.E.D 2 [1. filmin fragmanını bulamadım.]
R.I.P.D Ölümsüz Polisler
Plastik
Uyumsuz
Limit Yok
Arkadaştan Öte
Gece ve Gündüz
Amelie - Soundtrackları dinlenmeye değerdir.
Kazara Zengin

Yukarıda fragmanlarını verdiğim filmlerin hepsini izledim. Gerçekten izlenmeye değer. Thor, Iron Man, Batman Serileri ve Yenilmez gibi klasik filmleri koymakla uğraşmadım. Marvel ve WB için ap ayrı bir konu açmak lazım. Diğer bilgisayarımda bulunan güzel filmlerinde fragmanlarını koymayı düşünüyorum. :) İyi seyirler.

Son izlediğim filmlerden birkaç seçim

İncir Reçeli 2 -> İlk serisinden hatırlarsınız diye düşünüyorum.Filmin Müslüm Gürses anısına olması beni derinden etkiledi.Burdan Müslüm Baba'yı da saygı ve rahmetle anıyorum :)

Forrest Gump -> 1994 Yapımı eski bir filmdir.Epik,romantik,komedi-drama filmidir. IMDB 8,8/10

Never Let Me Go (Beni Asla Bırakma) -> Bilim kurgu filmi olarak geçse de bana pek öyle gelmedi ama güzel film. IMDB 7,2/10

Silver Linings Playbook (Umut Işığım) -> Romantik komedi drama filmidir. IMDB 7,9/10

ben izledim dehşet seri bile olabilir.
izlemeden önce malum Aamir Khan'ın diğer filmlerini izlediğim için bir beklenti oluşmuştu o beklentiyide karşıladı bana göre , iki buçuk saatlik filmi hiç sıkılmadan izledim :D Dediğin gibi seri de olabilir ki olucak gibi bu adamın her filmi on numara yav :D

Hitman ın eski bir filmi var oda on numaraydı :D Bu da efsane gibi

Geri