• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Forgotten 11D Nova Görevi

Bu görevi bitirip nova silahı almış biri olarak bir kaç tavsiye vereyim ;)
Ben hiç parti ile gitmedim. Sürekli olarak en düşük mobların olduğu düzey 1 e gittim. size tavsiyemde bu olacak. Toplamda 70 kere gitmişimdir 6 talisman düşürdüm ve şansıma bunlardan iki tanesi nadir düşen "sereness tears" tı bir tanesini Commander patch ile takas yaptım ki bu da oldukça nadir düşenlerdendir. Bir tanesinide para verip aldım. Yine de arada gidiyorum çünkü talismanlar iyi para ediyor :-*

Talismanların en yüksek çıkma olasılığı tresure boxlardır. onları keserken güçlü vuruş yapan skillerinizi kullanın. Talismanlar yere düşüyor ve şekil olarak şu aralar HAPPY eventinde düşen kutularla ile aynı olduğu için dikkatli olun.
Son talismanım Gost serenessten düştü sıkıcı olsada kesin derim uzaktan vuruş yapabilen bir charınız varsa Bow, Xbow, Wizard gibi Sereness'i buga sokup kesebilirsiniz. Sizi taşa ceviremiyor unıqlerini çıkardığında uzaklaşın ve tek tek yanınıza cekip öldürün.

sanıyorum ki bu talismana sağ tıklayınca koleksiyon kitabından yer açılıyo peki bi sorum olucak aynı talisman düştüğünde yani koleksiyon kitabında açık olan talismanı tekrar bastığında bu talisman açık diye bi uyarı veriyo mu yoksa onu da basıyo mu eğer basıyosa boşuna basmayalım satarız yani

Bİşi sorcam
mesela ben 10 dg silah görevini yapmak istiyorm bu görevi yaptıktan sonra 11 dg nowa görevinide yapabiliyormuyum ?

Farkettim hemen müdahele ettim:)

Arkadaşlar bu konu hakkında başka sorularınız olursa sormaktan çekinmeyin

----------

Sana şöyle anlatayım.
arkadaşım 4 gündür giriyor 1 tane bile düşmedi.
Tamamen şans işi.

Ancak updateden 2 hafta sonra çok fazla düştü son patch de düşme oranını çok düşürmüşler.
zor bir görev.

evet düşme oranı imkansız gibi bişe olmuş :D bunun sebebide Forgotton world 1 free entrance ticket diye düşünüyorum anlayan anladı :D

demek istediğim artık item mallda Forgotton world 1 free entrance ticket satılıyor ve bununla hiç beklemeden forgottene girebilirsin yani anlıcağın eskisi kadar çok talisman düşse bikaç günde görev tamamlanır bunu engellemk içinde düşme oranı azltılmış diye tamin ediyorum

madem kendin çekiyosun bu ssler neden bu kadar düzensin / karalanmış ? alıntı yaptın demiyorum fakat daha iyi bi rehper olması için resimlerin açık olmasi gerekirdi.
Birçok forumda kopyala+yapıştır yapılmış.Konuların açılma tarihine bakarak hangi konunun orjinal olduğunu görebilirsin :)

----------

Bende böle gemi çıkmıyorda ateşli biyere atıyor niye öyleki
Her level aralığında farklı yerlere atıyor. sanırsam senin levelin 81-90 arası.
35-50 lvl
51-60
61-70
71-80
81-90
91-100
101-110
lvl aralığı var ve hepsinde de farklı yerlere gönderiyor

Geri