• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Forum Güncellemeleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Evet onu da dün değiştirmiştim galiba yazmayı unuttum.

Sosyal Paylaşım detayları profil özetine de eklendi :

vk7pl.png

Skype, email vs eskiden olan özellikler vBulletin'in kendi varsayılan özellikleri ve vBulletin orada görünmesi için bir opsiyon eklememiş. Bu benim eklediğim ise vBulletin'den tamamen bağımsız bir özellik ve eklenti o nedenle orada gösterebiliyorum.

Konuların sol üstüne Tweetle butonu eklendi, Google+ butonu kısa bir süre önce eklenmişti ve Facebook Beğen butonu zaten vardı fakat yenilendi daha cix oldu :))

vkb6h.png

Sosyal paylaşım olayı güzel olmuş gerçekten eline sağlık.:)

Spoiler işi yaş. Bir türlü kafama yatan birşey bulamadım, şimdilik eskisi dursun güzel bişeyler bulursam onu kullanırız.

Sosyal paylaşım işi uzun zamandır aklımdaydı ama uğraştırdığı için eriniyordum ve nihayet dün bir anlık karar ile yaptım :))

Abi bence konuyu kilitleyip yorumları sil, yorumlar için ayrı bir konu açabilirsin. Çünkü güncellemeler ile yorumlar karışıyor pek birşey anlaşılmıyor. Veya update sistemi gibi ,

15.12.2013 - Eklenenler, Düzenlemeler, Değiştirmeler
16.12.2013 - ...

Şeklinde daha düzenli olur gibime geliyor.

Yapılan güncellemeler çok acil veya mutlak bilinmesi gereken şeyler değil. Daha önce böyle bir konumuz da yoktu zaten ve ben yine güncellemeleri yapıyordum. Bu konuyu sadece anlık olarak bilgi vermek için açtım, gören görür görmeyende çok birşey kaybetmez.

Yapılan güncellemeler çok acil veya mutlak bilinmesi gereken şeyler değil. Daha önce böyle bir konumuz da yoktu zaten ve ben yine güncellemeleri yapıyordum. Bu konuyu sadece anlık olarak bilgi vermek için açtım, gören görür görmeyende çok birşey kaybetmez.
Mesela ben.Görsemde görmesemde bir şey anlamıyorum :D

Forum giriş paneli düzenlendi daha cix oldu ^^

Önceki Hali :

vm7t4.png

Yeni Hali :

vm7tr.png

şey yapamaz mıyız, mesela üyenin nicki çok uzun oluyor ve forumları arama kısmında en son mesaja gitmek için tıklanan o kırmızı işaret görünmüyor.

vm12c.png

Ona benim yapabileceğim birşey yok, senin var. Ekran çözünürlüğünü biraz yükseltirsen sorun kökünden çözülür forum daha okunaklı ve zevkli hale gelir. Ekran çözünürlüğün çok düşük, o çözünürlükte sitelerde gezmek tam bir eziyet şahsen ben ona 10 dakika dahi katlanamam :)

1152x864 te pek sorun olmaması lazım ya, yarım değil de tam bir ss atabilir misin ? Ben mi yanlış anladım durumu acaba ?

Geri