• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Forum Güncellemeleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Abi birde s4 League konusunda tüm konular gitmiş. İlk gördüğümde ağzım açık baktım. Mesaj kutusu girince boş gösteriyo ama normal bakınca Özel Mesajlar: 0 Okunmamış Toplam 27 yazıyor.

Güzel, artık kalbiniz kadar tertemiz olan pm kutularınızdan yine kalbiniz kadar tertemiz pm'ler gönderebilirsiniz :D

Abi birde s4 League konusunda tüm konular gitmiş. İlk gördüğümde ağzım açık baktım. Mesaj kutusu girince boş gösteriyo ama normal bakınca Özel Mesajlar: 0 Okunmamış Toplam 27 yazıyor.

Heh bunu bekliyordum işte ^^ Maalesef kategori tablosunda da sorun vardı onu 3 gün önceki tablo ile değiştirdim yani 3 gün içinde açılan kategoriler 3 gün önceki haline döndü, zaten bir tek S4 kategorisi açılmıştı bu süre içerisinde, bir tek onu yeniden açmamız yeterli olacak başka kayıp yok :))

Heh bunu bekliyordum işte ^^ Maalesef kategori tablosunda da sorun vardı onu 3 gün önceki tablo ile değiştirdim yani 3 gün içinde açılan kategoriler 3 gün önceki haline döndü, zaten bir tek S4 kategorisi açılmıştı bu süre içerisinde, bir tek onu yeniden açmamız yeterli olacak başka kayıp yok :))
Ne.!! :D Ben onları ne güzel ayırmıştım katagorisine göre ya. :D

----------

https://www.maxigamerz.com/f894/s4-noel-geri-sayim-takvimi-222328-new/ konuya girebilen varmı?

Girilmez canım benim, o konunun bulunduğu kategori uçtu :))

Forumun üstünden yük kalkmış bee :)) Forumun DB si toplam 1.2GB tı, bunun 650 MB'tını pm ler oluşturuyordu diğer geri kalan herşeyin boyutu ise 560 MB :D

Bu arada bu konudan mesaj kopyalama olayı eski haline dönmüş, istediğimiz mesajı kopyalayabiliyoruz.

Bu arada bu konudan mesaj kopyalama olayı eski haline dönmüş, istediğimiz mesajı kopyalayabiliyoruz.

Öyle bir özellik eklememiştim zaten, yılbaşı geri sayım zımbırtısının bir yan etkisiydi, baktım birçok şey ile çakışıyor kaldırdım geri sayım aracını.

Yaparımda 1-2 saate ancak, sabah yataktan kalktığım gibi pc başına oturdum şu sorunları düzeltmek için, daha kahvaltı bile yapmadım, yüzümü bile yıkayamadım şu saate kadar :)

Yaparımda 1-2 saate ancak, sabah yataktan kalktığım gibi pc başına oturdum şu sorunları düzeltmek için, daha kahvaltı bile yapmadım, yüzümü bile yıkayamadım şu saate kadar :)
Tamam abi sorun değil ben konu hazırlıyomda yaptığında katagoriye göre açarım.

Abi 3 ayda bir kez düzenli mesaj kutularını sıfırlayalım ya iyi oluyor :)

Geri