• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

GM Konsolunu Aktif Hale Getirme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Desoxyn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bu zerk olayı felan gercek zerkmi yoksa sadece görüntümü ? birde bizden başkası görüyomu. :)

arkadaşlar yeri değil ama elinde sibibotu olan upload yapabilirmi ? sitede aradım bulamadım...

Denedim konsol geliyor fakat ben konsolu kullanamıyorum.H harfi olan bi kod yazılmıo. tik mik demişsin ama nerdeki ticki kaldırcaz?

Denedim konsol geliyor fakat ben konsolu kullanamıyorum.H harfi olan bi kod yazılmıo. tik mik demişsin ama nerdeki ticki kaldırcaz?

Tik demişim pardon. Yani "H" kısayolu yerine kullanmadığınız bir karakter koyun.

Alın size bir sürü komut. Araştırın bende Pk2 de buldum

Konsol' da é [esc altındaki] basınca açılacak. Aynı Cs ' deki gibi :) Teşekkürler Baya işimize yaradı kardeşim (¨v¨)

Kodları deneyeceğim. Ne işe yaradıklarını konuya eklerim sağol. :)

hiç kimse hiç kimsenin yaptıgını göremiyor

Süper Ya Helal Olsun Vallahi Senin Bu Çalışmaların Gerçekten Muazzam :-x

ben bunu kullanmıştım csro pk2 editte, yani hazır indirip kullanmıştım oyun içinde, hoş, /camera yazıp kodları yazıyosunuz, hwanmode lar sadece görüntü veriyor ama attack yapınca damage artırmıyor, patlama efekti geliyo yanında... Çok güzel bir özellik. /snow 5 'i tavsiye ederim...

hiç kimse hiç kimsenin yaptıgını göremiyor

PK2 edit sadece kullandığınız clientte geçerlidir. Zaten bu bir nevi görsel modifikasyondur. Yani reelde hiçbirşey değişmez. PK2 Edit, oyunda size büyük yardımları olabileceği gibi, oyunu eğlenceli bir hale de getirir.

Çalışma bana ait değildir. SilkroadSecret adlı blogdan alıntıdır. Ben sadece editi uyguladım, test ettim ve Türkçe olarak sizlere aktardım.

bişi sorucam f1 e basınca komutlar fln geliyo..+ zerk varya orda onu yaparsak diğerleride görüyomu yada damage artıyomu? yoksa klasik media.pk2 edit gibi sadece görselmi?

Geri