• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

GM Konsolunu Aktif Hale Getirme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Desoxyn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kardeşim benim ram 2GB ama PK2 den media pk2 yi açmıyor out of memory diyor nasıl çözücem ben bu sorunu yardımcı olursan sevinirim

kardeşim benim ram 2GB ama PK2 den media pk2 yi açmıyor out of memory diyor nasıl çözücem ben bu sorunu yardımcı olursan sevinirim

Kullandığınız media'nın clientini kapatıp yönetici olarak çalıştırmayı deneyin. Belki yardımcı olur.

kardeş media.pk2 dosyasının degiştirmeyi resimli olarak antatırmısın

eline saglık simdiden

selam arkadaslar ne yaptıysam gm consolu acamadım serverı kurdum calıstı hersey tamam hamacsiz yaptım her yerden giriyorum tek sorun serverın oldugu makınadan gm consolu acılmıyo h yı yapıyorum h basınca oyun kapanıyo yardım

arkadaşım bende aynen uyhuladım tamam oyunnda ekranın tam ordasında helper yerine consol geldi daha önce hiç adata ile oynamadan yukarıdan inmişti onda sıkıntı yoktu tıkır tıkır çalışıyordu ama bunda cod yazarken bastığın harflerin kısayolu varsa onları açıyor ve bir anda oyundna atıyor nedendir acaba söylebilirmisin yardıma iihtiyacım var

Geri