• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

GM Konsolunu Aktif Hale Getirme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Desoxyn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kardeşim iyi güzel yapmışda vido yada resimli yapsaydın daha iyi lanbilirdi saol :D

Ksro da çalışıyor. Benim bir sorum olucak orda bulamadimda "Z" tuşunu basılı tutma komutu var mi..?

Süper Anlatım kardeşim ELine Saglık Sayende artik Media.pk da editliyoruz :)

konsolu acamadim

konsol nasil acabilirim acaba bi bilgi weririmsin kardesim ¿?:____:pff:

konsola yazı yazarken mesela /camera yazarken c ye basınca character gelıo a ya basınca action pencesi gelio onu nasıl edicez :D

yha tmm expract yapiom aratiom ama öle bisi yok ki :D
olsa bi yardım lütfen aratınca bisi çıkmıo ?

Son düzenleme:
yha ben media pk2 ye import etmek için açıyorm editörü media pk2 açılmıyor cPk2Reader::Open: This object has not been initialized yet... hatası alıyorum

Kardesim eLine koLuna sagLık cokk qüzeL bi payLasımm...:alkis:alkis

ama bnde Pk2Editor'den MediaPk2'yi sectigim zaman Bellek yetersiz diyo...:agla bu neyden doLayı?
bide Sremu SwLerde caLısıyor mu??:nse:

[YARDIMCI OLURSAN İYİ OLUR SİMDİDEN TESEKKÜRLER]
[Konuyu takipdeyim...]:rbk:

Son düzenleme:
Kardes bi konu payLasıyosun iyi güzeL o kadar emek vermissin bide konuyu takip etsen sorunLara eLinden geLdigi kadar yardım etsen süper oLur...

2 gündür bekLiyorum....!
:pff:

Kardesim eLine koLuna sagLık cokk qüzeL bi payLasımm...:alkis:alkis

ama bnde Pk2Editor'den MediaPk2'yi sectigim zaman Bellek yetersiz diyo...:agla bu neyden doLayı?
bide Sremu SwLerde caLısıyor mu??:nse:

[YARDIMCI OLURSAN İYİ OLUR SİMDİDEN TESEKKÜRLER]
[Konuyu takipdeyim...]:rbk:

ram yetersiz geliyordur.

bugunkü patch ten sonra bozuldu sanırım

edit: çalışıyor ama /zoom komutu çalışmıyor

Son düzenleme:
CTRL + F e basıcaz dediginz yerde ctrl+f i nerede yapcaz biri yardımcı olabilrmi..

PK2 Extractor ile media pk2 yi açmayı deniyorum ama bi türlü açılmıyor Out of memory diye bi hata alıyorum ayrıca pc de kasıyor lütfen ilgilenirsen sevinirim saygılar ..

Geri