• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

GM Konsolunu Aktif Hale Getirme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Desoxyn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ong farm yapıyorum arkadaşlarla pc bir an boş durmadı farm bitsin deneyecem :D

arkadaşlar dün akşam kodları denerken bişey buldum ama ne işimize yarar bilmiyom ama nasıl yaptım onuda bilmiyorum bulduğum şey çar hareketsiz ama canavarlar vurunca hp kendiliğinden doluyo pot kullanmıyo bir araştırsak çok süper bişey gm kodlarını aktif ediyom ama göremiyom gmskill in yanına sayı yazın aktif oluyo ama ne oluyo bilmiyom bide frame yapın belli bir alaanda kaç kişi olduğunu pos nuzu felan hep gösteriyo ve çok güzel bir özellik

6.cı bölüm Txt dosyasını kaydedin ve PK2 Editor yardımıyla Media.pk2 dosyasına import

Dostum Bana Yardım Edermisin Bu Gm Konsolunu Aktif Etmek Hakkında .
Herşeyi yaptım .6.cı bölümü anlıyamadım yardım edermisiniz
6.Txt dosyasını kaydedin ve PK2 Editor yardımıyla Media.pk2 dosyasına import edin

Dostum Bana Yardım Edermisin Bu Gm Konsolunu Aktif Etmek Hakkında .
Herşeyi yaptım .6.cı bölümü anlıyamadım yardım edermisiniz
6.Txt dosyasını kaydedin ve PK2 Editor yardımıyla Media.pk2 dosyasına import edin

İçindeki kodu değiştirdiğin not defteri dosyasını kaydedip, PK2 Editor ile Media.pk2 nin içine enjekte edeceksin. PK2 Editorü açtıktan sonra, File>Open yolundan Media.pk2 yi seç ve ardından select file deyip değiştirdiğin not defteri dosyasını seç, importa bas ve programı kapat. Ardından oyuna gir hepsi bu ;)

PK2 editten ban yiyen görmedim. Ama tabii yasadışı olduğu kesindir. Yani az da olsa risk vardır.

hayır bms yaw silkroadın data dosyalrında işleyen kaynak dosya lar ve dosyalar şöle bir yol izliyo bsr>efb>bsm bsm ana dosya herşey burda kısıtlayan ne varsa her skill dağılımı burda her şey

hayır bms yaw silkroadın data dosyalrında işleyen kaynak dosya lar ve dosyalar şöle bir yol izliyo bsr>efb>bsm bsm ana dosya herşey burda kısıtlayan ne varsa her skill dağılımı burda her şey

Açılacağını sanmıyorum. Açılsaydı şimdiye kadar yaparlardı ama bir deneyelim.

#ultrakartal34

hiç uğraşma sırf 1 haftamı ben ona verdim nasıl bi koruma varsa o dosyalarda kıramadım hatada vermiyor bilgisayarın kilitlendiği bile oldu bazen silkroad açılmadı.. sonuçta joymaxla ilgili bişi joymaxın sunucusuna gidiyor ordan filtre gibi bişiden geçiyor kanımca ve öyle engelleniyor yanlış şeyler.. zaten anlaşılırsada direk ban...joymaxı yanıltıcak bi kod yollaman gerek ordan onuda anca yaparsa bot şirketleri yapar gibime geliyor.

arkadaşlar ben bms komutlarını hex eçevirdim ama şimdi onuda çevirecek bir program lazım bileniniz varmı

Geri