• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

GM Konsolunu Aktif Hale Getirme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Desoxyn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
konsolu açın /setspeed 100000000000(istediiniz kadar sıfır) yazın char hızlanıo belki atak artıran bişi bulurum xD

edit
/char yazınca charlar kayboluor
/cursor yazınca cursor kayboluo

/ban die bi komut var ama kullanamıom bide pencereyi nasıl oynatcas bi sölermisin

bi teşekkür edersiniz artık xD okadar speed hack buldum size

konsolu açın /setspeed 100000000000(istediiniz kadar sıfır) yazın char hızlanıo belki atak artıran bişi bulurum xD

edit
/char yazınca charlar kayboluor
/cursor yazınca cursor kayboluo

/ban die bi komut var ama kullanamıom bide pencereyi nasıl oynatcas bi sölermisin

bi teşekkür edersiniz artık xD okadar speed hack buldum size

sadece görünürde hızlanır. çar ileri gittikten sonra normal gitmesi gereken yere geri döner

Zoom ve Chat bölümünü temizlemek dışındakileri gerekli bulmuyorum :) Fakat gerçekten iyi bir çalışma tebrik ederim...Teşekkürünü verdim...
[TAMAM]Freak Loly imzan güzelmiş :)[/TAMAM]

gm konsolunda biraz kafam karıstı ama güzel olmus ellerine sağlık :)

Sanırım Sadece Normal Silkroad da İşe Yarıyor ?

bu konsolda + yı basma gıbı bı kod var mı ? ve bu konsolda yaptıklarımız kalıcı mı ? kım yapmısa tşk ler gz olmus

dediklerinizi yaptım ama konsol filan açılmadı "é" basıyrum ama konsol açılmıyor acaba yeni güncelemeden sonra olmuyormu cevap verirseniz sevinirim

Geri