• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

GM Konsolunu Aktif Hale Getirme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Desoxyn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bizim okulun pc leri geleli 2 ay oldu daha anadolu lisesiyim :D vista yüklü ve 2 gb ram var çift çekirdek işlemci tek eksiği ekran kartı 256 mb en azından cs oynuyoz :D bide görmemişiz ya senelerdir yoktu bu sene açıldı :D bilgisayar odasını resmen kapatıyoruz tenefüslerde falan internet cafe ye cevırıoz biz :D

Not: Konu Süper :D

Bizim okulun pc leri geleli 2 ay oldu daha anadolu lisesiyim :D vista yüklü ve 2 gb ram var çift çekirdek işlemci tek eksiği ekran kartı 256 mb en azından cs oynuyoz :D bide görmemişiz ya senelerdir yoktu bu sene açıldı :D bilgisayar odasını resmen kapatıyoruz tenefüslerde falan internet cafe ye cevırıoz biz :D

Not: Konu Süper :D

Bartın ATL-10, 5 Lab var. Her Lab' da en az 25 PC. En iyi Lab'da 2gb ram core2duo işlemci, win7 işletim sistemleri. V-DSL/2 Ekran kartı da x8xx cinsinden.

bundan iyisi sroda nova :D
10 numara paylaşım emeğine sağlık kardeşim :)

Şuan Cafeden geldim ve tüm pc lere adam bunu yapmış nerden öyrendin diyo sordum ve Silkoadmax dedi ilginç :) Çoçuklar full zerkliyo çok komikti :D

Bitaraftan birisi Gta şifrelerini istiyo adamdan bi tarafda silkroad ın gm şifrelerini

Şuan Cafeden geldim ve tüm pc lere adam bunu yapmış nerden öyrendin diyo sordum ve Silkoadmax dedi ilginç :) Çoçuklar full zerkliyo çok komikti :D

Bitaraftan birisi Gta şifrelerini istiyo adamdan bi tarafda silkroad ın gm şifrelerini

Kimmiş o cafeci arkadaş bana bi ulaşsın :p :D

acaba /mapobj kodu oyundaki görsel objeleri (surlar,ağaçlar vs) kaldırır. bunu yaparsak oyunun pc yi kasması azalırmı ? :)

Geri