• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gülmekten öldügüm sorun videosu :D:D

PanoramiC

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
16 Nis 2011
Puanı
20
Ben böyle şey görmedim sesini duymak için 2+1i son ses açtım :D Galiba gece çekmiş herkez uyurken :D:D

Anlattıgını kendide anlamadı ha :D
[Arkadan fan bağırıyor :biri üstüme beton atsın diye ] :D

Bence bu video da arkadaşın biraz sesi kısık o kadar ve ben gülünecek hiç bir şey göremedim.

----------

geri dönüşüm kutusunda çöp kovası yazıyor :D adasdasdasdas

Her kişinin kendine ait bir bilgisayarı bulunmaktadır, isterse Çöp Varili yazabilir bu bizi ilgilendirmez, bizi ilgilendiren anlatmaya yardım etmeye çalıştığı konunun yararlı olup olmadığıdır, bence insanlarla dalga geçmek yerine bir sorunun çözümünü en azından size anlatmaya çalışıyor diye teşekkür etmeniz lazım.

Bence bu video da arkadaşın biraz sesi kısık o kadar ve ben gülünecek hiç bir şey göremedim.

----------

Her kişinin kendine ait bir bilgisayarı bulunmaktadır, isterse Çöp Varili yazabilir bu bizi ilgilendirmez, bizi ilgilendiren anlatmaya yardım etmeye çalıştığı konunun yararlı olup olmadığıdır, bence insanlarla dalga geçmek yerine bir sorunun çözümünü en azından size anlatmaya çalışıyor diye teşekkür etmeniz lazım.

Adamın yardımına bir şey diyen yok ki.Sadece video çekme tarzına gülüyorlar... Bay mod hepsinin adına özür dilerim lütfen onlara bir şey yapma :(

Adamın yardımına bir şey diyen yok ki.Sadece video çekme tarzına gülüyorlar... Bay mod hepsinin adına özür dilerim lütfen onlara bir şey yapma :(

Burada özür dilenecek bir durum söz konusu değil, belki kişinin imkanı bu kadar bunu hiç kimse bilemez, sadece dalga geçmek yerine yardım etmeye çalıştığı için teşekkür edilmesi gerektiğini söylüyorum ben sadece o kadar.

Burada özür dilenecek bir durum söz konusu değil, belki kişinin imkanı bu kadar bunu hiç kimse bilemez, sadece dalga geçmek yerine yardım etmeye çalıştığı için teşekkür edilmesi gerektiğini söylüyorum ben sadece o kadar.

O kadar ciddiye alma sen ya.Takma kafana :D

abi bu nasıl çözüm :D belgelerime yeni klasör açınca oyundan atmıyormu :D

----------

çöp konteynırı yazıyor benımkındede mesela :d

Valla ben hiç bişi anlamadım en son çocuk bişeylere ters tıkladı heralde yada klasörlere ters bir hareket yaptı arkadaki fan sinirlendi bağırmaya başladı :D :D :D

Geri