• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HelpeRMaX 1.2 - Kasmaya Yardımcı ...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hata alanlar önceki mesajları okusun.C++ hatası çözümü yazıyor.

Teşekkürler lorenzox :beer

microsoft visual c++ runtime library hatası veriyo dedıgınız dosuaları ındırdım aynı hata winodws 7 kulanıyorum onran olabılırmı

microsoft visual c++ runtime library hatası veriyo dedıgınız dosuaları ındırdım aynı hata winodws 7 kulanıyorum onran olabılırmı

32bit sistemlerde sorunsuz çalışıyor. O hususa dikkat etmeniz lazım. Ayrıca tema'yı kapayarak bu hatayı en aza indirebilirsiniz.

Bir sonraki sürümde bu hataları en aza indirilmiş şekilde sunmaya çalışacağım. 2farklı binary olacak. Kullanan herkese teşekkürler kurban bayramına kadar asp projemi bitirip helpermax ile ilgileceğim Söz :)

Bende Böyle bir hata veriyor acil yardım Dizinede cıkartıp yaptım yine aynı hata lütfen yardım özelden mesaj atarsanız sevinirimURL=http://img28.imageshack.us/i/adszdvj.png/]
adszdvj.png
[/URL]

Uploaded with4 ImageShack.us Lütfennnn

..

ya kardesim yapamıorum programı nasıl olucak acıkca anlatırmısın dedikllerini yaptım adam olece duruor ortada :( :( :(

c++ hatası için ne yapmamız gerekiyo . 2saattir okuyom konuyu YOOOK... HelP Me

c++ hatası için ne yapmamız gerekiyo . 2saattir okuyom konuyu YOOOK... HelP Me

C++ hatası ekran kartı sürücülerinden dolayı alırsınız.
Ekran kartınızı güncellemenizi öneririm.
Öncelikle İndireceğimiz Dosyalar.

Visual C++
Microsoft FrameWorks 3.5

Olmuyorsa! oda çok düşük bi ihtimal..

*Bilgisayarın düzgün çalıştığı bir zamana sistem geri yükleme yapın. (başlat, tüm programlar > donatılar > sistem araçları , (sistem geri yükleme) adımları takip ederek işlem yapabilirsiniz..

*Düzelmezse, C sürücüsü-sağ tık-özellikler-araçlar-şimdi denetle komutunu çalıştırın.

Saolasın Kardeşi , İşime Yarıyacak Bu Program , Zaten Sen Hep Güzel Programlar Yapıyorsun ..!

Geri