• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HelpeRMaX 1.2 - Kasmaya Yardımcı ...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Çok İyi Bir Program Tavsiye Ederim.Program İçin Teşekkür Ederim :)

Hemen Arşive Atıyorum Kullanırım.

Ibot'un klasöründe vcredist_x86.exe'yi yükleyeceksin yada bu sorunlarla bir daha karşılaşmamak için 2010 versionlarını :)

http://www.microsoft.com/downloads/en/results.aspx?freetext=Microsoft+Visual+C%2b%2b+201 0&displaylang=en&stype=s_basic

*** x86 =32bit
*** x64 =64bit

------
Windows güncellemeleri ile birlikte yüklenen bileşenler olmasına rağmen bende dahil windows güncellmeleri kapalı durumdadır :) Bu çok önemli bileşen 3.parti yazılımlarda ve hatta microsoftun bazı programlarının çalışmasını sağlar. sonuç olarak yazılımın dillerinden c++ ile yazılan bütün programların çalışması için geçerlidir.

key sender.dll bulanamadı diyo :S ilk açtıgımda c++ diordu onu helpermaxCfig kösrüne attım keysender.dll bulanamdı diyo yardım et

----------

bunu yaptım olmadı hala :S c++ dio hata veriyo

----------

Ibot'un klasöründe vcredist_x86.exe'yi yükleyeceksin yada bu sorunlarla bir daha karşılaşmamak için 2010 versionlarını :)

http://www.microsoft.com/downloads/en/results.aspx?freetext=Microsoft+Visual+C%2b%2b+201 0&displaylang=en&stype=s_basic

*** x86 =32bit
*** x64 =64bit

------
Windows güncellemeleri ile birlikte yüklenen bileşenler olmasına rağmen bende dahil windows güncellmeleri kapalı durumdadır :) Bu çok önemli bileşen 3.parti yazılımlarda ve hatta microsoftun bazı programlarının çalışmasını sağlar. sonuç olarak yazılımın dillerinden c++ ile yazılan bütün programların çalışması için geçerlidir.

key sender.dll bulanamadı diyo :S ilk açtıgımda c++ diordu onu helpermaxCfig kösrüne attım keysender.dll bulanamdı diyo yardım et

----------

bunu yaptım olmadı hala :S c++ dio hata veriyo

@ ByDangerous

İndirdiğin arşivdeki exe ve klasörü aynı yere çıkart.
Sonra yukarıda verdiğim windows sitesinden bileşini indir ve yükle.Sadece bu program için değil gerekli bir bileşendir. Daha sonra helpermax.exe 'yi açacaksın. O klasör ile yapılacak birşey yok

@ ByDangerous

İndirdiğin arşivdeki exe ve klasörü aynı yere çıkart.
Sonra yukarıda verdiğim windows sitesinden bileşini indir ve yükle.Sadece bu program için değil gerekli bir bileşendir. Daha sonra helpermax.exe 'yi açacaksın. O klasör ile yapılacak birşey yok

deniyorum inşlh olur kardeşim

----------

olmuyo :S c++ diyo kösrün içine atıncada KeySender.dll Nulanamdı Dİo Ama İÇinde Var

Windows Vista 32bit Home Basic

----------

adszgvh.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

----------

bi yardım eden yokmu

ewt yükledim tmm ama yine açılmıyo :S

----------

bazı sitlerde ekran kartı güncelede dio bakaım olckamı :S

----------

http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=a7b7a05e-6de6-4d3a-a423-37bf0912db84

Bunu indirip yüklersen sorun düzelecek. Şu klasörün içine bişey atma veya silme. O klasör helpermax.exe ile aynı dizinde olacak ve sadece duracak :)

acill bak helper max 1.1 indirdm onu açıyor ama sn gini yhni 1.2 açmıyo :S

----------

indi dosyasında Dark.ssk Ne Yazıyo Onu Sil AÇILIYO Tema Seçince Oluyor: S

@ ByDangerous

Doğrudur kardeşim. Bende hertürlü açılıyor. Asıl nedeni dediğim gibi c++ bileşini. Ama tabiiki vardır diğer nedenlerde.İlgilendiğin için teşekkürler :beer

Geri