• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HelpeRMaX 1.2 - Kasmaya Yardımcı ...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
NİYE İNDİRKEN BİŞEYLER YAZIOO SONRA İNDİRMMİYOO .sss

AKuT bitane pet için auto pot programı yaparmısın diğer hiçbiri çalışmıyo?

Çok İşime yarıyıcak teşekkürler.

Arkadaşım dosyayı indir diyorum site hata veriyor ondan sonra birda indir diyince dosya indiriliyor diyor???

Alla halla 1 saattir bekliyorum Yardımcı Olucak Yokmu?

mlqd4z.gif

Linkler Yenilenmiştir

Öncelikle program için teşekkürler ama ben bir sorun yaşıyorum
IDM kullanıyorum ve download linkine tıklıyorum 67 sn bekliyorum
Ücretsiz indire tıkladığım anda küçük bir kare pencere açılıyor -fakat arkaplanda-bir iki sn sonrada IDM ile indirmeyi başlat penceresi geliyor her zaman olduğu gibi.İndirmeyi başlata tıklıyorum
Ama Hiçbir şekilde indirilemiyor. Bağlantı kesildi mesajı geliyor.
Başka bir arkadaşımada aynı sekilde indirtmeyi denedim onda IDM yoktu fakat ondada ücretsiz indire tıklandığında Upload etme sayfası açılıyormuş.
YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM^^

alt tuşuna basıp indire tıkla idm kullanmadan indirirsin... Bendede olmuştu aynı sorun

Ben Çalıştıramadım. Ben 4-8 tuslarına basmasını istiorum ama basmııor Yardm edermsiiniz?

Yav Arkadaşlar Yardım edermisiniz ben clericim sadece orbit ve bless bastırıcam 4 tusu ve 8. tusa basmasını istiorum yapamadım yardım edermisiniz, Plss

Sürekli Sohbet ettiğim İçin bu programa ihtiyacım var!!!

ayarlıyorum bunu hiçbirşey olmuyor.yardım edebilir misin atack yerinde slot bir falan 1 kare 2. kare deil mi hepsini ayarlayıp başlat diyorum aynı kalıo.

ayarlıyorum bunu hiçbirşey olmuyor.yardım edebilir misin atack yerinde slot bir falan 1 kare 2. kare deil mi hepsini ayarlayıp başlat diyorum aynı kalıo.

Kardeşim Previte server kullanıyorsan ilk önce karakterini aç snr mini botu aç..
Snr x(M quick) 1-2-3-4-5-6..Nekadar skill koyduysan programdan işaretle Bunları yaptıktan sonra Sro_Clienti seç..Ensonda Auto select Önerilen 5000:500 ama ben 70000:70 yapıyorum(Köpek gibi kasıo) :hihi:

Kardeş ben yükledim ama vurma uzaklığını ayarlıyamıyorum yakına gelince anca vuruyor önerebileceğin bir likn var mı xD ?

sro da artık otomatik mob seç kısayolu yok dimi ? o olmasada çalışıo mu yoksa artık bu proqramın bi deqeri kalmadı mı ?

arkadaşlar bi soru sordum cevabını alabilir miyim ?

Geri