• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HelpeRMaX 1.2 - Kasmaya Yardımcı ...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben bunu açtığımda keysender.dll bulunamadı diye eror veriyor ne yapmalıyım lütfen cevap

hiçbi eror vermeden çalışıyor yazıyo ama hiçbi değişiklik olmuyo oyun aynen kalıyo

bana biri yardımcı olabilir mi? tam olarak calıştıramadım.. :(

yha ben en çok senin yaptıgın programları begeniyom en çok kullandıklarımdan biri

1.227 de çalışmakdamı?

bide lternatif link eklermisin uploading den indiremıyorum sorun verıyor tşk

auto select tuşunu nerden bulucam ya.oyuna girdim auto select yok bulsam mouse click e koycam nerden bulcam ben o oto selecti oyunda??? auto select tuşunu yani

akut13 gerçekten harika olmuş program özellikleri çok güzelde. bi maruzatım olcaktı. tuşlara basmıor program. 1 kere yardımlıorum basmaya başlıo 3-4 saniye sonra duruyo. NE yapmalıyım ?

Yorumlar için çok teşekkür ederim. Gerekli bütün açıklamalar konu başında var :beer

ya bişey sorcam bunu içindekileri sironun klasörünün içinemi atıcaz birde canavara felandamı kendi tıklıo yoksa biz tıklıyoruz kendi skilmi vuruyo

bendeki sorun sadece uzaklık ayarında auto selek ekli ama canavarın yanına gidince seçiyor uzakdan kendi secmiyor. Umpek clnt kullan dersen kullanıyorum ama 5 dakkada bir dc yiyorum kullanamıyorum kısacası canavarlara kendim tıklamak zorunda kalıyorum skileri senin program atıyor. ricam grab distance heralde yani uzaklık ayarını dc yemeden nasıl yaparım.

Geri