• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HelpeRMaX 1.2 - Kasmaya Yardımcı ...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ya bn bide birşey ögrenmek istiyorum hile varmı gerçekten GM lerde sınırsız silkmi var ve onları başkasına atabiliyorlarmı...

ya buna pet için hp ve hgp basma da ekleye bilirmisin...

client nasıl secicez ben secemiyoum yenile diyorum cıkmıo client yardım

Kardeş ben çalıştıramadım bunu farm yaptırdığım çara lvl düşürürken kullanmak istiyorum ama ress skiline bi türlü basmıyor . Yardımcı olabilirmisin ?? Herşeyi verdiğin resimdeki gibi ayarladım clienti seçtim başlat dedim ama hiçbi tuşa basmıyor.

ben client ide seçtim fakat başlattıgım halde tuşlara basmıyor. kısayol tuşları işaretli.saniyesi işaretli. seri bekleme 0. skil bekleme 1 ama çalışmadı.çalışıyor siyo ama tuşlara basmıyo sorun ne olabilir?

Akut. bu program bize çok lazım.lutfen programı bi elden geçirirmisin?
programı başlatıyoruz.tuşlara basmıyor.ama prog çalışırken bi pazar açalım. pazara yazı yazma yerine anında rakamları dolduruyor.
yap,ni programı biz çalıştırabiliyoruz.sadece sorunu içten.sanıyorum yeni sro modeli ile çakışan yerleri var.

Geri