• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HelpeRMaX 1.2 - Kasmaya Yardımcı ...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Konu başını bir daha okuyun.

Vista kullananlar Sağ Tık -> Yönetici Olarak Aç

Her ayarı yaptım mini bot oluyor ama helpermax olmuyor clientide seçtim vistada kullanmıyorum

ya ş,imdi bu bi canavarı öldürdükten sonra başka canavarı seçip attack yapıyormu?

Bu bildiğiniz keyhelper.

Sadece arka planda tuşlara basıyor. Ve mesaj yazmanıza engel olmuyor.

Doğal olarak oto.select ile birlikte canavar seçip vuracaktır.

Öncelikle program için sağol ama çalışmıyor akut..Vistada kullanmıyorum normal dediğin bütün ayarları yaptım olmuyor.

Yaw su otamatık canavarlara tıklama programını atsanız super olcak:rbk:

Arkadaşlar ben şu 'Skill bekleme' ve 'Seri Bekleme'yi anlayamadım.Açıklayan olursa sevinirim :'(

Çalıştıramayanlar için ;
Herşeyi doğru yaptığınızdan eminseniz hata kesinlikle şundan kaynaklanıyordur ;

user32.dll dosyasından ! Windows güncellemelerini otomatik olarak yapmıyorsanız bu dosyanın güncellemesini elle yapmanız gerekecek. Bunun için

Microsoft Windows XP Service Pack 2 — Download the update
Microsoft Windows XP Professional x64 Edition and Microsoft Windows XP Professional x64 Edition Service Pack 2 — Download the update
Microsoft Windows Server 2003, Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1, and Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 2 — Download the update
Microsoft Windows Server 2003 for Itanium-based Systems, Microsoft Windows Server 2003 with SP1 for Itanium-based Systems, and Microsoft Windows Server 2003 with SP2 for Itanium-based Systems — Download the update
Microsoft Windows Server 2003 x64 Edition and Microsoft Windows Server 2003 x64 Edition Service Pack 2 — Download the update
Windows Vista — Download the update
Windows Vista x64 Edition — Download the update

İşletim sisteminizin yanında bulunan linkten güncellemeyi indirebilirsiniz.Bu güncelleme sadece bu program için değil , diğer herşey için önemli bir güncellemedir.

Sorun tekrar devam ediyorsa , 5.1.2600.3099 sürümünü indirip Windows/System32 klasörünün içine atabilirsiniz.
Web Hosting - Dedicated Server

eline sağlık kardeş bide benim istediğim bişey var speed drugları bittiğinde otomatik basacak bi program lazım ama slota koyarak deil direk speed drugları kullancak böyle bişey varmı bot harici, veya yapılabilirmi şimdiden tşkler

kardes saol ama ben linki bulamadim :S bulursam ins. calisir bide bende isro bot la actim mi oyunu bot tusuna batigim zaman bot acilmiyor ve bazi pembe yazilar cikiyor neden olabilir?

bunun bottan ne farkı var kasma yerine götürüp potları vs aldıktan sonra ?

Geri