• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HelpeRMaX 1.2 - Kasmaya Yardımcı ...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
teşekkürler private serverlerdede çalışıyor

ayrıca akut abi değişik programlarda kullanıyosun güzel şeyleri hangisini kullanacağımı şaşırıyorum :D hepsini 1 programda toplasan olurmu ?

kardeşim çok saol da anlamadıgım bi yeri war şimdi bu skill slotlarını ayarlıyoruzya mobu biz secince kendi otomatik mi vuruyor yoksa 2 sinidemi yapıyor

bide skiller arası bekleme 10-60 arası değişebilir demişsin .. bunu 0 yapma şansımız yokmu ? yani hiç durmadan 1 i 2 i 3 ü vurma şansımız yokmu *? bi zahmet yardım edersen çok sevinirim .. paylaşım için saol gerçekten mükemmell ...

Şimdiden Teşekkürler ...

kardeşim çok saol da anlamadıgım bi yeri war şimdi bu skill slotlarını ayarlıyoruzya mobu biz secince kendi otomatik mi vuruyor yoksa 2 sinidemi yapıyor

bide skiller arası bekleme 10-60 arası değişebilir demişsin .. bunu 0 yapma şansımız yokmu ? yani hiç durmadan 1 i 2 i 3 ü vurma şansımız yokmu *? bi zahmet yardım edersen çok sevinirim .. paylaşım için saol gerçekten mükemmell ...

Şimdiden Teşekkürler ...

Arkadaş Autoselect diye birşey var o secip vuruyor bu programın bottan farkı yok

Şimdiden Teşekkürler ...

AutoSelect ayarlıyacaksın zaten konuda autoselect ile ilgili bilgi var.Slotlardan birine bunu ayarla ve geri kalanlarına skillerini ayarlayacaksın.

16398692.png

Şimdiden Teşekkürler ...

0 yapman tabii ki mümkün. Ama benim önerim 1 yapman.

Oto.Select sorununu Almox zaten anlatmış. :) Sağolsun :beer

Güzel Bi Program Otomatik Tuş İçin Kullanıyorum..Diğer Chara Geçinçe bişi olmuyor..

botu her açışta buffların sürlerini baştanmı ayarlıcas ?? : (S
Bütün buff sürelerini 1.Buff süresi olarak kaydediyor.Ayarı tekrardan yüklediğinde hepsinin süresi 1.Buff süresiyle aynı oluyor.

Önemli bir sorun olmadığını zannediyorum.Hata için kusura bakmayın.

Peki bu oto select için media pk'mızı kendimiz editlicez dimi Onla İlgili Bişey YAzılmamışda

kendisine tıklayıp buff basma özelliği var mı cleric için? yardım lütfen:cry:

Kardeşim Bu iSro Da Çalışmıyor .. Ama Private Sro Da Çok Güzel Çalışıyor .. Paylaşımın İçin Çok Teşekkür Ediyorum Sana .. Böyle Güzel Bir Çalışma Daha Gördüm... SaoL ...

[]SjSro İçin Auto Selecti Olan Bir Media.pk2 Arıyorum Elinde Olan Yada Forumda Konusu Olduğunu Bilen Bir Arkadaş Bir Zahmet Konu Linkini Atarsa Çok Sevinirim ...

Şimdiden Teşekkürler .. Bekliyorum Yardımlarınızı ... []

Kardeşim Bu iSro Da Çalışmıyor .. Ama Private Sro Da Çok Güzel Çalışıyor .. Paylaşımın İçin Çok Teşekkür Ediyorum Sana .. Böyle Güzel Bir Çalışma Daha Gördüm... SaoL ...

[]SjSro İçin Auto Selecti Olan Bir Media.pk2 Arıyorum Elinde Olan Yada Forumda Konusu Olduğunu Bilen Bir Arkadaş Bir Zahmet Konu Linkini Atarsa Çok Sevinirim ...

Şimdiden Teşekkürler .. Bekliyorum Yardımlarınızı ... []

Her silkroad'da çalışıyor. iSro'da çalışmaması için bir neden yok.

Geri