• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HelpeRMaX 1.2 - Kasmaya Yardımcı ...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
dostum güzel bir isim arıyoruz key helperın helpını ıstesek koyardık zaten kasmada yardım edıyor ama key helper deil bu!! keyhelperde chat yapamassın !!!

dostum güzel bir isim arıyoruz key helperın helpını ıstesek koyardık zaten kasmada yardım edıyor ama key helper deil bu!! keyhelperde chat yapamassın !!!

istesek değil sen istemiceksin yada başka bir üye AkuT13 arkadaşımız proğramı kodladı kendi koycak biz burda sadece öneri yazıyoruz.belki yazdıklarımızın hepsini karıştırıp bişey çıkartcak.

iyi tmm yeterki sus konu kirleniyor senın sayende bende kirletiyorum bu devam ederse ihbar edicem

istediğin kadar ihbar et ben burda hiç bişey demiyorum sadece öneri yazdım proğram seninmiş gibi help le ne alaka var diyorsun.

akut abi bir an önce ıcon seçip ismide yapıstırda piyasaya sür yha xD merak ettim nasıl olucak...! tuşlar serbest özelliği çok güzel chat yapabiliceksem süper olucak ama umarım umpack sro_client gerektirmiyodur

Abi 2 gündür konunun ........ ettiniz ya bi durun seçemedinmi hala olmadımı çıkmadımı çıksa görceksiniz sizden saklıyacak hali yokya adamın sizin için yapmış zaten

BİRAZ SABIR VE SUKUNET

Pls

istersen banla 2 soru sorduk diye bu forumda soru sormak yasaksa ok banla beni.... bir siteye girmenin binbir yolu var

HiDeMaX Klavyedeki Bilek Agrılarına Son !!
:D Bole Bi Yazı Eklesen Başlığa iyi olurdu İsim HiDeMaX Olsun Bence :D

# Konu Kilitlendi #

Herkesin önerileri için teşekkürler. Program bittiğinde eklenecektir.

süper.denicem şimdi yeni halini :D

çalışıyor.Güzel ayarlanmış.yazı yazmaya başlayınca duruyor :D yakında yazı yazarkende kasanı çıkar xD

Ah bide silkroadu bırakmasaydım denerdim ama özelliklerden çok güzel birşey gözüküyor.

birde outo selct mousenın orta tusuna topa koyuduk yanı... eğer uzaklıs deiştirme progrmaın yoksa bot calısmıyor..! yada tuslara bile basmıyor bazen..! genede güzel bir çalısma

Geri