• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HelpeRMaX 1.2 - Kasmaya Yardımcı ...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ok ben ini yazmıyodum saolasın tüm sorunlarımı hallettım bunları ilk sayfaya eklersen iyi olur benım karsılastıgım hataları...

ben bu programı bi normal sroda çalıştıramadım ecsroda ve sjsroda çalıştı ama normal sroda çalışmıyo tuşlara basmıyo.

ya kardeş ben swsroda bunu kullanıyorumda buff basmayı beceremiyo :( yani hiç buff basmıo

süpermiş saol... sen yakında konusmayada care bulursun bence... şehre gidip pot flnda aldırırsın :D normal bi bot yaparsn bunu :D

şimdi bu F2 yi açıyor ama bufflara basmadan geri F1'e dönüyor

Sol taraftan hangi slotlara basacağını seçtin mi ? (buff bölümü)

25tyrlj.jpg

Akut Bize Sroyu Gizleyen Program Lazım ClientLess Gibi Gizlesin Ama Pc kasmasın Sadece Ole Gizleyen Porgram Olsa Süper Olur 3 Çar Açtım Birini Kotrol Edip Clientsiz Yapıyım Digerini Kontrol Ediyim Lütfen Yapın Clientless Kullan Demeyin :)

Biri yardım edebilir mi lütfen? Bütün ayarları doğru olarak yaptığımdan eminim ama başlat'a bastığımda öylece bekliyor.

[BILGI]HideClient - PRO Yakında ...
PRO ile gelecek yeni özellikler ne olacak ?

- Oyun içinde mesaj yazarken engel olmayacak
- Script sistemi eklenecek ( Alışveriş scripti değil :) )
- Ve programın ismi değişecek.Önerilerinizi bekliyorum.[/BILGI]

normal bi bot yaptın mahsallah sadece bunu diyorum :D

öneri:

ata ite pot bassın...!
otomatik party daveti ekle..!
hazır stript ekle mesela...!
bankaya vs gidebilsin pot fln alabilsin diyecem ama bu kasar sanırım :D

normal bi bot yaptın mahsallah sadece bunu diyorum :D

öneri:

ata ite pot bassın...!
otomatik party daveti ekle..!
hazır stript ekle mesela...!
bankaya vs gidebilsin pot fln alabilsin diyecem ama bu kasar sanırım :D

Script dediğim şey alışveriş script'i veya train script değil :)
HideClient'ı dahada kişileştirebilecek bir özellik.

Geri