• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HelpeRMaX 1.2 - Kasmaya Yardımcı ...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Programın Son durumu :

- Torque ile açınca bazı adresler değişiyor.Bunu önlemek için bir özellik ekledim
- Oto.Select ve Grab Uzaklığını değiştirilebiliyor.
- Her versiyonda çalışabiliyor.

Şimdilik bu kadar :)

abjl6o.jpg

[TAMAM]HideClient FINAL versiyonu ile noktalanıyor.

Peki final versiyonundaki özellikler ne olacak?
- %100 Kusursuz klavye kullanım imkanı (Hiçbir şekilde klavyeye engel olmayacak)
- Client modu seçmek ortadan kalkacak.Program, çalışma modunu kendi anlayacak.
- Skin eklenecek.Çünkü artık sıkıldım bu düz renkten :)
- ve Her versiyonda her Private serverda her Legend'de çalışacak. (Her zaman olduğu gibi)

HideClient projesinin başından beri beni destekleyen herkese teşekkürü borç bilirim .
[/TAMAM]

DllCall("User32.dll", "int", "PostMessageA", "hwnd", $handle, "int", 0x101, "int", 0x301, "int", 0)

su olay 1 tusuna müdahalesiz basiyor.

0x302 2 ye
0x303 3 e
0x30a a ya

doğrumu bunlar?

%100 Kusursuz klavye kullanım imkanı (Hiçbir şekilde klavyeye engel olmayacak)

Bu çok iyi bi haber final versiyonu bekliyeceğim.

yakında sen bunu geliştire geliştiri scriptle çalışan pot felan alan bi bot yaparsın :) şaka bi yanada final de tuşlara arka planda basıcak mı ben mi öyle anladım eger öyle olursa süper bişi olur farm charlara lv düşürürken başka bişile ugraşamıyoduk :)

DllCall("User32.dll", "int", "PostMessageA", "hwnd", $handle, "int", 0x101, "int", 0x301, "int", 0)

0x302 2 ye
0x303 3 e
0x30a a ya

doğrumu bunlar?

birgün bende bu kodlardan bişiler anlıcam :D program felan yazmayı çok istiyorumda kurs a gitmeden ögrenilmiyo hiç görsel anlatım yok internetde yada ben bulamadım

0x302 2 ye
0x303 3 e
0x30a a ya

doğrumu bunlar?

Sistem öyle çalışıyor . seri sonlarında değişiyor.

@ AlperJk

Evet yarınki FINAL versiyonu ; kusursuz olarak arka planda çalışabilecek.
Programlar kullanıcaların istekleri doğrusunda gelişir. Plugin sistemi çok güzel bir fikir. Hemen ne amaçla kullandırabileceğimi düşünmeye başladım :rbk:

@uyarı123

Profil Mesajına cevap : Kardeşim Bu sitede Deswa başta olmak üzere hiç bir programcıdan zarar gelmez.Hiç merak etme.

peki ne zaman çıkar bide taxi tolla gibi bişide eklesene buna süper olurdu...!

bişi daha 123 12413 fln basarken konusabilicez dimi özgürce

yakında sen bunu geliştire geliştiri scriptle çalışan pot felan alan bi bot yaparsın :) şaka bi yanada final de tuşlara arka planda basıcak mı ben mi öyle anladım eger öyle olursa süper bişi olur farm charlara lv düşürürken başka bişile ugraşamıyoduk :)

birgün bende bu kodlardan bişiler anlıcam :D program felan yazmayı çok istiyorumda kurs a gitmeden ögrenilmiyo hiç görsel anlatım yok internetde yada ben bulamadım
DesWa Akut Bize Program yapmayı öğretin lütfen :D Size Böyle çok Zahmet Oluyor Bize Ogretin Program Yapma Sırası Bize Gelsin Siz Az Tatil Yapın =D

Geri