• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HelpeRMaX 1.2 - Kasmaya Yardımcı ...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
akut13 süper bir program yapmışsın kardeşim de spam mesajı mı ney işte o gereken yerleri doldur demişsin 1. gereken yerlere ne yazıcaz 2. kime gidicek bu mesajlar ? bunların cevabını verirsen sevinirim

akut13 süper bir program yapmışsın kardeşim de spam mesajı mı ney işte o gereken yerleri doldur demişsin 1. gereken yerlere ne yazıcaz 2. kime gidicek bu mesajlar ? bunların cevabını verirsen sevinirim

Her kutucuk mesajı olduğu gibi yazar. Yani yazılan mesaj Herkese görünür.
@Guild meraba yazarsan guild'e gider.
$Party S.a yazarsan party'e gider.

2i7lcwl.jpg

ok çok saol süpersin çok işime yaradı bu program yeni programlarını bekliyoruz ii çalışmalar :) (konuyla ilgisi yok ama teşekkür nasıl edicem sana +rap gibi olan teşekkür nerden gönderiliyor anlatırsan göndericem de :)

eline sağlık güzel program vb 6.0 mı kullanıyorsun ? yaptıkların ?hmm

ok çok saol süpersin çok işime yaradı bu program yeni programlarını bekliyoruz ii çalışmalar :) (konuyla ilgisi yok ama teşekkür nasıl edicem sana +rap gibi olan teşekkür nerden gönderiliyor anlatırsan göndericem de :)
Mesajın sağ altındaki Teşekkür butonuna basman yeterli :)

eline sağlık güzel program vb 6.0 mı kullanıyorsun ? yaptıkların ?hmm

AutoIt ile yazıyorum.

Çok teşekkür ediyorum sana 2 haftadan beri bu programın otomatik enter özelliğini kullanarak giriyorum oyuna.Daha hiç sorun yaşamadım :) Programlarını takip ediyorum,hepsi birbirinden güzel.İyi işler çıkartıyorsun.İleride daha iyi programlar bekliyoruz.Herkese örnek olcak bir moderatorsun (bir moderatorun gorevi bu olmali bence) :alkis

Açıklayıcı olarak nasıl oto enter yapacağımızı anlatırmısınız ben tıkladım birşeyler aktif oldu.ama yapamadım.teşekkürler

Açıklayıcı olarak nasıl oto enter yapacağımızı anlatırmısınız ben tıkladım birşeyler aktif oldu.ama yapamadım.teşekkürler

Silkroad'u açtıktan sonra ;
- ID ve PW nizi yazıp bekleyin
- Hideclient'ı açın
- Otomatik enter'ı seçin
- Seri Bekleme süresi 5000 olarak değişecek . Onu 1500 yapabilirsiniz.
- Client modlarından Maximize'yi seçip Başlat'a basın.
- Sonra isterseniz cheat engine ile speedhack yapın
- Windows+D ile masaüstüne gelip istediğiniz şeyleri yapabilirsiniz.

AkuT13 e

Her kutucuk mesajı olduğu gibi yazar. Yani yazılan mesaj Herkese görünür.
@Guild meraba yazarsan guild'e gider.
$Party S.a yazarsan party'e gider.

image

Akut bnu programı indirdim ve virustotal de tarattım. birkaç prog virüs buldu.ama benim kaspersky virüs bulmadı.
programı çalışırınca yeniden tarattım.yine birşey bulamadı.
fakat programı ayarlayıpta entere bastırmaya başlayınca kaspersky KEYLOGGER buldu.
şununla bununla yazıldı değil-doğrudan keylogger buldu.
keylogger neresinde bilmiyorum akut.ama sana güveniyoruz. bu hideclient extra yı temiz ve güvenli hale getirir misin?
eğer bir kanıt dilerseniz bir video hazırlayabilir ve siteye koyabilirim.

Akut bnu programı indirdim ve virustotal de tarattım. birkaç prog virüs buldu.ama benim kaspersky virüs bulmadı.
programı çalışırınca yeniden tarattım.yine birşey bulamadı.
fakat programı ayarlayıpta entere bastırmaya başlayınca kaspersky KEYLOGGER buldu.
şununla bununla yazıldı değil-doğrudan keylogger buldu.
keylogger neresinde bilmiyorum akut.ama sana güveniyoruz. bu hideclient extra yı temiz ve güvenli hale getirir misin?
eğer bir kanıt dilerseniz bir video hazırlayabilir ve siteye koyabilirim.

Keylogger'dan kastı, "program keyboard kontrolüne ulaşmak istiyor" uyarısıdır.
Keyhelper gibi çalıştığı için bu uyarıyı verecektir.

temiz ve güvenli hale getirir misin?

Program zaten güvenlidir.İstemiyorsanız kullanmayın.Hiç kimseyi zorlamıyoruz.
Silkroad oynamayan biri olarak sizin şifreleriniz beni hiç ilgilendirmez.Bu konuda içiniz rahat olsun.

virüstotal sonucunda trojan çıkdı bişi olmasın ???

Keylogger'dan kastı, "program keyboard kontrolüne ulaşmak istiyor" uyarısıdır.
Keyhelper gibi çalıştığı için bu uyarıyı verecektir.

[/COLOR]

bu bir keyhelper dir. evet abi.doğru.ama bir antivirüs keyhelper ile keyloggeri rahatca ayırd edebilir. programda kaspersky keyloggeri buldugu zaman sildi.fakat keyhelper in çalışmaya devam etmesine birşey yapmadı.yani ikisi aynı değil. ben halen bu programı kullanıyorum. çünkü içindeki keylogger temizlendi. Akut13 ten bugüne dek hiç keylogger li program almadım. tümü temiz çıktı. sanıyorum bundaki keylogger bottan alıntılı oldugu için ondan kalmışta olabilir.belkide dediği gibi keyhelper den sebeptir.ama öyle olsa kaspersky bu programı tamamen durdururdu.yanılıyormuyum?

Dediğim gibi Akuttan sürekli yarar görüyoruz. helal olsunki en çok işew yarayan programları yapıyor.

birde size şöyle bir önerim var.
keylogger maalesef tüm yardımcı silkroad programlarında nerdeyse bulunabiliyor.
korunmanın yolu ise şöylkedir.
şunları uygulayın.
alfabenin 29 harfini yeni metin belgesioluşturup yazın.
0-9 arası rakamlarıda yazın
sonra o harf ve rakamları kopyala-yapıştır yuaparak tuşlara dokunmaksızın mouse ile yeni bir kelimeli numaralı şifre oluşturun.
sonra joymax a gidip şifrenizi yaptıgınız şifre ile değişin.
oyuna girerken loader ile girin. ve loader e bu şifreyi klavye ile değilde o yazdıgınız şifreyi kopyala-yapıştır yaparak girin
kopyalamak için ctrl+c yapıştırmak için ctrl+v kullanın
asla şifreniz çalınamaz.
unutmayınki keylogger klavyede işlediğiniz her harfi sırası ile ve düzgünce keylogger sahibine email ile ver iolarak gönderiyor.

Akut Kardeşim Ne Oldu Hani Buna ( Auto Selecti ) Koyucaktın Denemelerin Başarıszmı Gitti Halen Yapamadında Bir Sorum Dedim

Geri