• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HelpeRMaX 1.2 - Kasmaya Yardımcı ...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
teşekkürler birazdan denicem :) dlvl için :)

sanırım bi sorun var ilk bi charda denedim programı 1 dk içinde o client kapandı dedim belki beim şansızlıgımdır dc yemiştir s bot var s bot dc yediginde clienti hemen kapatıyo sonra diger charda denedim ondada aynısı oldu.

teşekkürler birazdan denicem :) dlvl için :)

sanırım bi sorun var ilk bi charda denedim programı 1 dk içinde o client kapandı dedim belki beim şansızlıgımdır dc yemiştir s bot var s bot dc yediginde clienti hemen kapatıyo sonra diger charda denedim ondada aynısı oldu.
Skill bekleme ve seri bekleme kutucuklarına değer girmeyi unuttuysan kapanabilir.

ms diye bırakıldığında sorun yaşanabiliyor.

Sorun bundan kaynaklanmıyorsa Framework 3.5 'ü yüklemeni tavsiye ederim.

evet oraya bişi yazmamıştım heralde :D ama önceki versiyonlarındada yazmıyodum basıyodu seri seri oraya kaç yazmamı önerirsinn 1000 ms iyimi

bendede kapandı admın kardes hemde prede yoktu gıttı char ama tum updateler var..

su snyeye yazma olayı fln demıssın hata için bi resimli anlatım yaparmısın yada videolu!!!

bide avrupalı buff sisteminden bişi anlamadım orayıda video ile anlatsan

evet oraya bişi yazmamıştım heralde :D ama önceki versiyonlarındada yazmıyodum basıyodu seri seri oraya kaç yazmamı önerirsinn 1000 ms iyimi

Skill bekleme : 40
Seri bekleme : 5

Ben kasarken böyle kullanıyorum. Ama dlvl için bu kadar hızlı basmasına gerek yok.

Seri bekleme : 1000
yapabilirsin.

Client'i kapananlar Final Fix'i kullansınlar.

Link konu başında mevcuttur.

C++ hatası alanlar FrameWork 3.5 'i yüklesinler !

Konuda Bir hatalar bölümü açarsan çok iyi olur teşekkürler ve sunlara cvp verırmısın..!

263f1tx.jpg

LÜTFEN BU 4 SORUYA

1)
2)
3)
4)

ŞEKLİNDE YANIT VERIRMISIN TEŞEKKÜRLER...!

Konuda Bir hatalar bölümü açarsan çok iyi olur teşekkürler ve sunlara cvp verırmısın..!

image

LÜTFEN BU 4 SORUYA

1)
2)
3)
4)

ŞEKLİNDE YANIT VERIRMISIN TEŞEKKÜRLER...!

1) Oraya yazdığın ismi seçili client'ın ismi ile değiştirir. Zorunlu birşey değil.
Ad Değiştir'e tıklarsan client'ın ismi değişmiş olur

2) Sadece g harfine basıyor.

3) x harfini değiştiremessin. Mouse quick tuşunu ( " ) olarak ayarlanmasınıda isterdim. Ama bu yeni sistemde ( " ) tuşu çalışmıyor. (klavye özgürlüğü için)

4) Buff'ın süresini yazarsan en iyisi olur.

+ Avrupa buff'ı için ;

<Avrupa buff sistemini kullan> kutucuğunu seçtiğin zaman aşağıdaki kilitlenmiş kutucuklar açılır. Avrupa buff'ı için tek bir zaman gireceksin.
Çünkü bard'ı takıp buff basacak, sonra diğer silah buffını basacak.

Seri bekleme : 5

Ben kasarken böyle kullanıyorum. Ama dlvl için bu kadar hızlı basmasına gerek yok.

Seri bekleme : 1000
yapabilirsin.

2000 2000 yapmama ragmen hiç tuşa basmıyo ben 1 kere basınca sadece 1 kere basıp duruyo.

3 ü birdaha anlatırmısın avrupalı uff sıstemınıde resımlıo yada vıdeolu anlat lutfen

son sorum m qoıck ne ve o x ne işe yarıyo o kutucugu bi türlü anlamadım bi onuda resimle fln anlatsan

ok saol sonunda söyledi birisi bende outo select yok ona gore media.pk2 yapıcam yanı ok saolun

Önemli Bir SORUN KENDI KAYDETTIGI KAYDI ALGILAMIYO

Kayıt dosyasını sadece soyle acabılıyosun oraya ısmını yazıyosun anca oyle kendısı gorunmuyo

ve kayıdı o dediğim şekilde açsan bile avrupalı buff sistemini kullan deıdgınde tıckler karısıyo tıcı ısaretleyınce bufflar kapanıyo işaretı kaldırınca wep yerı gelıyo herşey karısıyo yanı!!!

Ayarları yükledikten sonra ;
avrupa buff sisteminde bozukluklar olabilir ama doğru çalışacaktır.

Geri