• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HelpeRMaX 1.2 - Kasmaya Yardımcı ...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar programdakı oto enter arka plandada enter'a basıyormu ben çözemedim orayı yha :(

arkadaşlar ilgilenen kimse yok muuu

lütfen birileri konu ile ilgilensin....

indirme linkine bi türlü tıklayamıyorum orası nasıl olucak bi yardım edebilirseniz deliricem.. :/

arkadaslar program güzele benziyor ama indiremiyorum download butonuna tıkalyınca resim geliyor Windows 7 kullanıyorum yardım ederseniz sevinirim

Linklerden değilde site eklentisinden böyle ümit abinin el atması lazım linke tıklıcağına resmi büyütüyor.

yaw hocam alternatif bir link koyun inmiyor kac haftadr.. ugrasıorum .. hofile olsun rapid olsun upload.gen.tr falan ama koyun yani

Geri