• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

hero önerisi olanlar?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Erukage
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Erukage

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Haz 2012
Puanı
21
Arkadaşlar önerilerinize baktım ve çoğu çok iyi herolar iyiki almışım demiyorum çünkü şuan kullandığım hesap forumdan bir arkadaşımız olan pradox du sanırsam ismi ona ait ama şu herolara sahibim

bence sizdede bu tür herolardan olmalı en azından bir takımda bir wukong olmalı fightlere ilk girip ultisiyle insanları hawaya atması sonra tüm skillerini harcayıp baktın fight'i kaybediyorsun görünmez olup oradan uzaklaşması olsun çok işe yarıyor ezreal ise ilk aldığınızda hayal kırıklığı tam olarak ama oynaması zor bir hero sonradan alışıyorsunuz çok güzel bir hero jayce ise takımın arkacısı ( ashe vb ) iken aniden silah değişimiyle takımın talonu wukongu olabiliyor :)
talona gelince tam bi suikastci hero önerilen itemlerden gidersek zırh delme kasmış hep saten zırhı az olan miss fortune master yi gibi kişilerin zırhını delersen zırhsız bişey kalıyor ortada kesmesi çok kolay oluyor öyüzden oyun sonunda tüm itemleri kasarsan zırh delme özelliği sayesinde karşı takımda suikast düzenleyemeyeceğin adam kalmaz varus ise tank varsa çok işe yarıyor lulu tam bir destek herosu darius volibear tank bunlar benim bu heroların bazıları hakkındaki düşüncelerim birde vayneyi eklerim sonra rün kasmaya dewam ederim :)

en az bir hesabınız varsa,

ezreal,wukong,darius,talon,jayce,lulu olmalı derim son maçlarıma bakarsanız tüm herolarla sırasıyla oynuyorum hepside güzel herolar bu sayede hem oynama yeteneğiniz gelişiyor hemde daha zevkli bir hal alıyor özellikle takım arkadaşlarınız var ise skypeden vb. :)

403673_129767063849168_1646985503_n.jpg

Son düzenleme:
diana , rangar , shen , evelynn

1. önerim diana dianasız lol düşünemiyorum

Alistar bence mükemmel bi tank. Geliştimi kolay kolay yatmıyor.

Mundo daha iyi bir tank bence veya volibear. Alistar daha çok support olarak çok iş görüyor.

Yani ben oyuna yeni başladım pek heroları bilmiyorum alistar iyi :D

Birde hero seçimi arada bir değişiyor neden?

Ben yeni başladım oyunda level felan varya ne işe yarıyorki o? İtem felan var oyun içinde en gereklisi neler sizce?

Ben yeni başladım oyunda level felan varya ne işe yarıyorki o? İtem felan var oyun içinde en gereklisi neler sizce?

Bi oyun içi level var her oyunda sıfırlanıyor bide oyun dışı level var. Oyun içi levelde seviye atladıkça skill point geliyor oyun dışında ise build yapılandırabiliyorsun.

Herkesin kullanabildiği herolar farklıdır birisi en iyi oynadığı heroyu sana önerir ama sen oynayamayabilirsin bende LeeSin,Shaco,Riven,Orianna,Evelynn,Ezreal support olarakda Janna iyi oynarım :)

Yani ben oyuna yeni başladım pek heroları bilmiyorum alistar iyi :D

Birde hero seçimi arada bir değişiyor neden?

alistar ilk oyuna başladığımda hoşuma gitmişti fakat artık nefret ediyorum diyebilirim çoğu kez takımımdaki alistarın ittirme skilinden dolayı atacağım gang bozuldu,

arkadaşlar miss fortuneyi alsam nasıl bir hero sizce?

çünkü kombo saldırıları çok hoşuma gidiyor , mesela ilk W+Q skilini kullanarak rakibe hasar verebiliriz sonrasındada E skili ile rakibe hasar verip yawaşlamasını sağlayabiliriz rakip hasar alır ve yawaşlarken ulti açarsak çok etkili oluyor mermi manyağı ismi saten ultinin rakibi tam mermi manyağı yapıyoruz yol savaşcısı skinini alırım birde güzel olur gibime geliyor?

alistar ilk oyuna başladığımda hoşuma gitmişti fakat artık nefret ediyorum diyebilirim çoğu kez takımımdaki alistarın ittirme skilinden dolayı atacağım gang bozuldu,

arkadaşlar miss fortuneyi alsam nasıl bir hero sizce?

çünkü kombo saldırıları çok hoşuma gidiyor , mesela ilk W+Q skilini kullanarak rakibe hasar verebiliriz sonrasındada E skili ile rakibe hasar verip yawaşlamasını sağlayabiliriz rakip hasar alır ve yawaşlarken ulti açarsak çok etkili oluyor mermi manyağı ismi saten ultinin rakibi tam mermi manyağı yapıyoruz yol savaşcısı skinini alırım birde güzel olur gibime geliyor?

Onu unut, sadece fikirde kalır onlar. TF'da ezreal gibi ulti atıp giriceksin içeriye.

Şu oyunda sevdiğim TEK ad carry diyebilirim. Özellikle harasta bir numara. Bak sana tavsiye, eğer karşı taraftaki supportta heal skili yoksa inanılmaz rahat edersin. Onun Q skili, sektiği kişiye daha fazla vuruyor. Miniondan şampiyona sektirdiğinde, sen bile inanamıyorsun damage =))

Ayrıca atack speed veriyor kendiliğinden ki bir carry için en önemli özellik. Direk AD item çıksan bile atack speed kaybetmiyorsun. Ayrıca kullanmasını bilirsen, pasif özelliği, lane'de çok işe yarıyor.

Slow çok kullanışlı değil açıkcası. Ayda yılda bir, ganklerde adama slow atıyorsun zaman kazanıyorsun, o.

Onu unut, sadece fikirde kalır onlar. TF'da ezreal gibi ulti atıp giriceksin içeriye.

Şu oyunda sevdiğim TEK ad carry diyebilirim. Özellikle harasta bir numara. Bak sana tavsiye, eğer karşı taraftaki supportta heal skili yoksa inanılmaz rahat edersin. Onun Q skili, sektiği kişiye daha fazla vuruyor. Miniondan şampiyona sektirdiğinde, sen bile inanamıyorsun damage =))

Ayrıca atack speed veriyor kendiliğinden ki bir carry için en önemli özellik. Direk AD item çıksan bile atack speed kaybetmiyorsun. Ayrıca kullanmasını bilirsen, pasif özelliği, lane'de çok işe yarıyor.

Slow çok kullanışlı değil açıkcası. Ayda yılda bir, ganklerde adama slow atıyorsun zaman kazanıyorsun, o.

ya artık okadar çok nob ezreal gördüm ki 21 level olmama rağmen bıktım nefret ettım karakterden O.o

Genel olarak ap hero oynamışssın kendine bir yol çiz bence şimdiden ap carry ad carry support jungle solo top seç birini ve başla kendini geliştirmeye

Ezreal hala oyunun en iyi adcsi
.Hala diyorum çünkü eskiden W skilli attack speed düşürüyodu o zaman çok çok daha iyiydi hala en iyisi :)

Vayne varken ezreal beş para etmez. Şuanda oyunun TARTIŞMASIZ en iyi ad carrysi =))

Atack speed: Var, diye biliyordum yokmuş, özürdilerim yanlış bilgi için =))
Kaçma skili: Var
Stun: Duvara çarparsa evet var, yoksa knock back
AD Bonus: Var
Movement Speed: Var, kaçamıyorsun
TRUE DAMAGE: VAR, CARRY'de true damage !? neyi tartışıyorsunuz daha !?

Son düzenleme:
Geri