• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

hero önerisi olanlar?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Erukage
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Oynamaktan en cok zevk aldigim carry ^^ ama kacma skili olmamasi kotu. Early game yanina nunu alinca cok hos oluyor, ama late baya geride girmen lazim tf yoksa kacamiyorsun... Ben beceremiyorum fazla durust olmam gerekirse...

onun ultisinin çok az dmg si oldunu düşünüyorum cidden

Mf ultisinden çok kolay kaçıyorsun bu her zaman kaçıcağın anlamına gelmez Malp veya Ori tutarsa Gg Ace

şahsen çok kolay kacıyorum

Bak o konuda haklisin bir sey demiyorum ama gercekten etki ediyor o buff. Early rahatsin ama late kafadan yarisini yiyorsun damagein genelde ^^

Ayrica tengri hakli, malp leona ori veya amu ultileri ile mukemmel uyum sagliyor.

bu yeni gelen heroyu alsammı ne yapsam :D vevomu neydı

----------

wukong alayım bıde varus :D

----------

varusla pentakill yaptım eu nordicte adamlar baron kesiyordu %10 canda hem baronu hemde adamları kestim tek başıma daldım aralarına saten ultiyi atınca kimse dalamıyor ilk warwick sonra corki derken hepsi paket :D

bana göre vayne latede daha iyi olur ezden :( bana öyle geliyor hemen kızmayın :(

şimdi yanıldın corc bitane oyun attık dün gece arkadaşda vayne bendede ezreal vardı oynayışlarımız neredeyse aynı vayne team fightlerinde çok iyi iş görüyor tek tek adamları indiriyor ezreal ise haritaya ultisini atarak aşağıdaki adamlara yarıdm edıyor birikmiş minyonları kesebiliyor vb ek olarak rangesi çok fazla flaşı var vayne ise tek takım fightlerinde tek tek adam kesmeye yarıyor 1v1 de birşey yapamaz daha öncede bi late gamede vayne ile karşılaşmıştım pantheondum herkez kasılmışdı birbirine tek atıyordu neredeyse vaynenın ustune zıplayıp kesmem bir oluyor :D

Sağlam lol oyuncusuyum, benim sana tavsiyelerim şunlar olur;
Tank: Blitzcrank [Sebebi aynı zamanda çok yardımcı bir karakter olması, örn: q skill i ile rakibi kendine çekiyorsun. Kule altına bir çektinmi morkingen tırıs tırıs.]
Range int: Syndra [Favori int,menzilli karakterim. rangeleri okadar yüksekki kuleden kuleye vuruyorsun neredeyse dersem aşa yukarı yalan söylememiş olurum. Ultisi aynı şartlarda bi heronun canının %50 sini götürüyor.]
Range str: Varus [Takıma çok yardımcı bir karakter. Kullanmadığım için pek bilgi veremem, ama güçlü skilleri var, ultisi stun atıyor ve etraftaki herolara yayılıyor. Kullanışlı.]
Warwick ide tavsiye ederim. ilk levellerde pek birşey yapamazsın, ama ilerlerde iyi bir playersan ve kasmışsan 2v1 e girer çıkarsın. 3v1 arasından rahat kaçarsın.
Vi yide tavsiye ederim, satın aldıktan sonra çok beğendim.
Rengar alma, bekledigini bulamazsın.
Dianada alma.
Darius al derim, ama herkeste darius var. Her oyunda kapamayabilirsin. Birde benim kuralım vardır, herkeste olanı değil olmayanı almayı tercih ederim.
Master yi de oynayabilirsin. Güzel bi karakter. ama 450 lik oldugu için oynamıyorum. Tercih meselesi

Geri