• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hiç birinizin ünide başına gelmeyen bir hikaye ..

Psychopathic

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Tem 2011
Puanı
99
Evet arkadaşlar başıma gelenler hiç normal şeyler değil daha hikayenin başını anlatacağım bayağı uzun bi hikaye olacak sonu bayağı bi güldürecek tamamı ile benim başımdan geçen gerçek bir kesit olacak :)

[BILGI]Bölüm bir [/BILGI]

2013 de Fırat üniversitesi Halkla ilişkiler ve tanıtım bölümünü kazandım.Babam bi özel hastahanede yönetici olarak
çalışıyodu Elazığda da o özel hastanenin bir şubesi vardı tanıdık var mı yok mu bakıldı.Zamanında İstanbulda oturuyorduk
istanbuldaki hastanede çalışan çok sevdiğim bi abim Orada işletim direktörü olmuş arandı edildi oğlum geliyor yardımcı
olurmusun , oluruz tabi abi ne demek falan denildi kapatıldı buraya kadar herşey çok normal gibi bundan sonra kopuyo ipin
ucu.

Kredi ve yurlar açıklandığı gün baktım haliyle ne burs çıkmış ne yurt nerde kalacağım falan hepsi muamma tekrar o Elazığda
ki abi arandı Bu çocuğa yurt çıkmadı kalacak yeri yok bir süre hastahanede kalabilir mi denildi. O zaman öğrendikki orada alanı
büyük bir hastane binayı satıyormuş ve babamın çalıştığı Özel hastane o binayı satın alıp oraya taşınmış e diğer binada
onların ama küçük bi bina ama o büyük binayı aldıkları için küçük binandaki hastane adı değişmiş Ben kayıt yaptırmaya
gittim işte ordaki abiyle görüştüm şöförü aradı biz bu arada aşşağıdaki büyük hastanedeyiz denildi misafirimiz var
yukardaki hastaneye götürülecek aldılar çıkardılar yukardaki hastaneye işte oradaki müdürlede görüştüm beni S.Abi (S.Abi
İstanbuldan tanıdığımız abi )gönderdi dedim görüşmüş sizinle dedim evet evet dedi bi saniye deyip birisini aradı
Adam geldi aldı valizimi falan çıkardı odama Kat 4 Oda no 402 Odaya girdim teşekkür ettim Eşyaları yerleştirdim odaya
baktım Odada bi tv 1 tek kişilik koltuk yatak Wc banyo var dedim güzelmiş neyse yerleştim valizimi orda bıraktım geri
Orduya döndüm (ozamanlar orduda oturuyoduk şuanda Ankaradayız) neyse işte 2 hafta geçti ben gittim tekrar elazığa
odaya girmek istedim baktım kilitli saatte olmuş akşam 11 dedim anahtar yok bu arada hastane hiç iş yapmıyo
nerede yatacam ben anahtarda yok neyse indim Acile (zaten bi tek acil kısmında bi canlılık var bide 3 katta hastalar
yatıyor benim kat boş bomboş bi tek ben varım :) neyse indim acile Orda bi doktor vardı ileride çok iyi anlaşacağımızı
bilmeden odasının kapısını çaldım girdim içeri buyrun şikayetiniz nedir dedi doktor bey ben buraya öğrenci olarak geldim
diye girdim konuya anlattım hepsini temizlik görevlilerinden birini çağırdı durumu anlattı adam zaten tanıdı benide
açtı kapıyı yattık ilk günü atlattık hayırlısıyla ...

[BILGI] Bölüm 2 [/BILGI]
Uyandım saat 8 gece hiç uyuyamadım sonuçta hastanedeyiz her an birileri ölebiliyor alt benim kaldığım kat boş boş olmasına
ama alt kat full hasta dolu hastaların yaş ortalamasıda 65 70 içim açılıyor sormayın gitsin neyse üstümü giydim ilk gün
sonuçta biraz özen gösterdim gösterebildiğim kadar saat 8 de çıktım acildeki doktor abiye selam verdim yola koyuldum
okulun nerde olduğunu bilmiyorum kayıdı yaptırmıştım ama üniversitenin alt mühedislik kapısından girmiştim bu sefer rektörlük kapısından girdim arkadaş tabelaları takip ediyorum
etmesinede bi yerden sonra İletişim fakültesi yazılarını görememeye başladım bende birilerine sormaya başladım rektörlük
kapısına hastaneden yaklaşık 45 50 dk da gittim rektörlük kapısından okulada 1 saatte gittim abartı yok toplamda 2 saate yakın
bi saatte okula gitmiş oldum saat 10 olmuştu fakültenin önüne geldim merdivenlerden yukarı çıkacaktım tam benden bi kaç
yaş büyük biri halkla ilişkiler mi dedi evet dedim 1. sınıf mı dedi evet dedim gel kardeşim dedi bende 1. sınıfım
ben ilk önce inanmadım dedim olmuş 28 29 yaşında ne 1. sınıfı meğersem 3. kez üni değiştiriyomuş bazı nedenlerden dolayı
tam yukarı çıkacaktım dur sigaram bitsin beraber gideriz dedi beklemeye başladım o ara bitane kara kuru bi çocuk yaklaştı
abi iletişim fakültesi nerde dedi dedim al işte bi tane normal adam bulsa bizi ayıp olurdu zaten dedim burası kardeşim
1. sınıfmısın dedim evet dedi dedim yaş kaç dedi 18 benden 1 yaş küçükmüşsün bana abi deme kardeşim dedim tanıştık ettik
sınıfa geçtik dersin ortaları biz lise alışkanlığıyla o kara kuru dediğim çocuklar en arka köşeye geçtik goy goy yapıyoruz
(Kara kuru dediğim çocuğun adı oğuz ) hoca dedi siz ne konuşuyosunuz orda millette yaptığımız espirilere gülüyo hoca kıl
olmaya başladı ( tavsiye etmiyorum yeni kazanacak arkadaşlara hocayı karşınıza almamaya gayret edin) hocam dedim çıkışta ne yapacağımı
Ne yapacaksınız evladım evi olan evine gidecek yurdu olan yurduna dedi dedim hocam bende ikiside yok dedi nasıl yok bankta
mı kalacaksın yok hocam hastanede kalıyorum ben dedim hoca dedi geçmiş olsun hayırdır dedi dedim yok hocam kalacak yer
bulamadım orda kalıyorum hoca dalga geçiyorum sandı millet gülüyo çünkü haklılar gülmekte kimin başına gelmişki böyle bişey
sonuçta inandırıcılığı 0 a yakın hoca dersten attı beni çıkarken önde bi kız şu cümleyi kurdu Oh dersten atıldı da s.lak
ders işleyebilecez kimin dediğini görmedim görsem illaki bi cevap verirdim döndüm sesin geldiği yere baktım çıktım sınıftan
ders bitti ben kantinde çay içiyorum millet geldi gülüyolar falan bende gülüyorum hoca seni çağırıyo dedi oğuz gittim
hocanın yanına dedi evladım daha ilk günden hocayla dalgamı geçilir dedi dedim vallahi hastanede kalıyorum falan yalvar
Yakar inandırdım gün bitti ben hastaneye geçtim acilde o doktor var mı diye baktım yoktu başkası vardı sordum
o 72 saat nöbet tutuyo 2 gün tatil yapıyo tekrar 72 saat tutuyomuş iyi dedik bu arada bende ne pc var ne bişey
tv izliyorum tek hobim diyebilirim :) arada yatağın kumandasıyla indirip kaldırıyorum yatağı falan bu günde böyle geçti
( beyler her günü ayrı ayrı yazacağımı düşünüyosanız öyle değil hayatımda dnüm noktası olduğunu düşündüğüm yerleri yazıyorum
Bana s.lak diyen kızdan tanıştığım 2 arkadaşa kadar hepsi çok önemli ) 2. bölümün sonu

[BILGI]Bölüm 3 İlknurla tanışmamız[/BILGI]​
Zaman geçti okulun ilk ayı bitti İlknur diye bi kızla tanıştım daha doğrusu şöyle oldu Facebookta ekledi beni bende kim
bu dedim ilk başta kabul etmedim sonra akşam oldu tv de bişey yok telefondan face girdim kabul ettim bişey yazmadım ilk
baktım online duruyo ben kapattım face i tvde Samanyolu tv de belgesel vardı onu izledim falan sonra bitti tekrar face girdim
kız dedi sen bizim sınıftasın demi ben dedim bilmiyorum ki sizin sınıfta mıyım tanımıyorum kimseyi pek dedim oda dedi
sen çok konuşan çocuk değilmisin deyince ben dedim evet sizin sınıftaymışım dedim konuştuk falan sonra iyi geceler dedim
uyudum okula gittim sınıfa girdim bakınıyorum oguz nerede diye o ara gördüm bizim kombineli olduğum en arka sırada oturuyo
Tam oraya giderken baktım İlknurka göz göze geldik garip bi şekilde dedim meraba cınım günaydın oda günaydın dedi geçtim oturdum
o gün hiç konuşmadık hastaneye gittim baktım acildeki abi orda adı Öndermiş tanıştık falan oturduk bayağı eğlenceli bi adam
hiç demezsiniz doktor diye dedim abi neyse ben odaya çıkayım dedim oda tamam dostum dedi çıktım odaya yattım gene sıkılıyorum
faceye girdim mesaj var meraba cınım diye baktım ilknur atmış işte konuştuk ettik eyledik günler geçti bu özel bi yurtta
kalıyor bu yurda çok yakın piknik23 diye bi lokanta var ilknura biz Oğuzla hep piknik23 e gidiyoruz dedim (Oğuz bu arada
Elazığlı ailesiyle kalıyor) bi kaç gün sonra tekrar facede konuşuyoruz (çok klişe biliyorum ama) dedim ki ya ilknur
faceden acaip zor oluyo giremiyorum telefon çok çekmiyo hastanede çok yavaş açılıyo face numaranı versene dedim oda tamam
dedi yolladı numarasını dedim tamam sms paketini harcamaya gerek yok burdan devam edelim dedim bitane boş mesaj attım ondan
sonra güldü buda tipe bak ya dedi bende güldüm sonra ki gün oğuzla geziyoruz bi mesaj geldi biz arkadaşla piknikte yemek
yiyoruz gelsenize dedi bende oğuz var yanımda dedim olsun dedi gelin beraber dedi bizde gittik lokantanın bi bölümü
aile yeri olarak ayrılmış ordalarmış girdik oraya ilknurun yanında bi kız var yerden bitme döndü bi ters baktı ne oluyo
dedim neyse ben bi tırstım dedim oğuza biz arka masaya oturalım tamam dedi oturduk dedi niye yanımıza oturmuyosunuz
dedi pis baktı yanındaki güldüler falan neyse yemeği yedik çıktık (yerden bitmenin adı Simge)
o gece mesajlaşmalar daha da
arttı yakında olacaklar hakkında hiç bir fikrim olmadan devam ediyorum yaşamaya.

[BILGI]Bölüm 4 Sevgili mi olduk ne ?[/BILGI]
Bu arada Iğdırlı bi çocukla tanıştım oğuzla beraber bi kaç kere evine gittik çocuk bizim sınıfta. Bunun bide Diyarbakırlı
bi ev arkadaşı var biz bayağı bi samimi olduk bi ara o Diyarbakırlı çocuk (adı Mücahit) dediki senden bişey isteyecem
ama vermeyeceğini biliyorum dedi.Bende dedim ne istiycen la.Dediki ilknurun numarasını verirmisin yanımda da Oğuz var.
Dedim kardeşim ben o kızdan hoşlanıyorum ben hoşlanmıyor olsam verirdim numarasını.Mücahit dediki la bu gün iddaa girseydim
zengindim dedi dedim ne alaka dediki Oğuzdan istedim Oğuz Ensardan iste dedi bende vermez o dedim, dedi. İddaa girseydik
kazanmıştım ne güzel dedi güldük ettik falan çıktık evden Oğuzla yürüyoz İlknur mesaj attı gelin 101 oynamaya gidelim
dedi.Bizde oğuzla beraber gittik oturduk 101 oynadık evi olan evine, yurdu olan yurduna , hastanede kalanda hastanesine
dağıldı :) . Bi kaç gün geçti benim İlknura karşı hislerim çok belli olmaya başladı etrafıma çok belli etmeye başladım
Gene 101 oynuyoruz o ara Oğuzla İlknur yukarı çıktı sigara içmeye Oğuz demiş buna olayları işte mücahit numaranı istedi
vermedi Ensar falan. Bende çıktım sigara içmeye dedim ne konuşuyosunuz la . İlknur dedi ki Ayhanla Mücahit benim numaramı
bulmuş gel bize çay içelim falan diye mesaj atıyolar bende bakayım dedim baktım gerçektende atmışlar.Sinir küpü oldum
samimi olduğum çocuklar benim o kızdan hoşlandığımı bile bile böyle Bi orçluk yapıyolar. Ben bunu öğrendim bayağıda sinir
oldum İlknur da anladı tabi tekrar indik aşşağıya 101 oynamaya ben sinirden bişey yapamıyorum.İlknur bana mesaj atıyo
:Asma şu yüzünü Ensar sinirleniyorum bak. Diye. Bende tamam dedim devam ettim İlknurla ben ortiyim Oğuzla Simge ve biz
yeniliyoruz.En sonunda o müthiş klişe duyuldu masada İlknur dedi ki kumarda kaybeden aşkta kazanırmış.Bi anda göz göze
geldik içim bi değişik oldu neyse oyun bitti biz kalktık yemek yemeye gitti çiğ köfteci var oyun oynadığımız kafenin yakınında
yedik çıktık İlknur dedi çok soğuk ellerim dondu dedi Bende kolumu kaldırdım koluma girsin diye bi baktım elini cebime
soktu bende dedim fırsat bu fırsat ne olacaksa olsun elini tutuverdim oda bana baktı güldü bende güldüm yürüdük öyle önümüzde
oğuzla yerden bitme yürüyolar o anda bana mesaj geldi Süper Sms paketiniz sona ermiştir .... diye bi Mesaj
oğuzu tuttum kolundan çektim bi köşeye dedim kardeşim böyle böyle bu akşam çok lazım üstümde de para yok bana versene sim kartını
çocuk hiç bişey demedi çıkardı verdi bende ilknura dedim böyle böyle tamam dedi Gece saat 2 e kadar mesajlaştık ettik
Ben enson şu mesajı attım. Uzatmaya gerek yok ben seni seviyorum.Gelen mesaj daha hayret vericiydi;Ne çabuk ?
Bende bişey diyemedim tabi Sadece Bilmiyorum bende çok değişik oldum dedim neyse o anda hiç bi tepki alamadım ama biliyodum
bana karşı bişeyler hissettiğini.Sabah bi mesaj geldi ;Günaydın sevgilim hadi uyan geç kalma derse :)
Sevinçten ne yapacağımı şaşırdım o anda koşa koşa hastaneden çıktım baktım Önder abi bağırıyo(Doktor abi) koşma lan koşma
ne bu nereye dedi döndüm dedim abi akşam anlatırım.Oğuzla buluştuk dedi ne oldu dün dedim oğlum kafayı yiyecem oldu lan
oldu dedim.Oda sevindi okula gitti okulda yanına hiç gitmedim millet anlamasın diye.Akşam üstü buluştuk bi kafeye gittik
oturduk konuştuk bayağı çok mutluydum ama 2 tane şerefi bozuk insanın bu mutluluğu bozmaya çalışacağını nerden bilebilirdim ki?
[BILGI]Bölüm 5 Iğdırlı ve Diyarbakırlı Oçocukları[/BILGI]​
1 hafta geçmişti artık herşey çok güzeldi. Sınıfta hala kimse bilmiyor. ilk ders Bu ığdırlı çocukla bunun ev arkadaşı
derse girdi (Ev arkadaşı RTV okuyor). Ders arasında dediki az aşşağıya gelsenize konuşalım. Tamam dedim İlknur ben ve
okulun ilk günü tanıştığım Onur aşşağıya indik zaten ilişkiyi bilen 3 5 kişiden birisi Onurdu.Okulun arkasına geçtik
Çocuk dediki siz bizim dedikodumuzu yaptınız kimse bize selam vermiyor ben dedim ki Ger*zekalı herif daha bizim çıktığımızı
bilen sayısı 5 nasıl dedikodunuzu yapabiliriz millet sizi tanımıştır o yüzden selam vermiyordur.O arada o İlknurun
telefonunu isteyen çocuk olayı kopardı.Dediki; Senden ben İlknurun numarasını istediğimde sen bana demedin mi ben
çıkma teklif edecem kabul etmezse numarasını veririm sen edersin. Bir cinnet geçirdim tam yumruk atıyodum Onur tuttu beni
Bağardı onlara si*tirin gidin çabuk diye o ara İlknurda ağlaya ağlaya sınıfa çıktı Onur beni sakinleştirmeye çalışıyo
dedi ki sen şimdi okulda bişey yapma bunlara, ben kesecem hesaplarını merak etme dedi (Alperen ocaklarında geziniyo bu arkadaş)
Çıktım sınıfa bu oçocuğu ığdırlı ilknurun üstüne yürüyo ben gördüm bunu koşa koşa gittim kafasının arkasına yumruk attım
(oraya denk geldi) yere düştü o ara beni tuttular falan. Ben ilknuru aldım çıktım fakülteden konuştuk ettik sen benim
böyle bişey diyeceğimi düşünüyor musun dedim.O da yok ben o yüzden ağlamadım şok oldum o laf yüzünden dedi.Ben de
dedim ki Oğuz yanımdaydı benim o olay olduğunda ara sor ne demişim dedim.Gerek yok ben anladım zaten aşkım dedi sıkma canını.
çıktık gezindik biraz yemek yedik konuştuk falan benim telefonum çaldı saat 17.15 gibi.Arayan Onur dedi kardeşim bu
oçocuklarını sıkıştırdık biz ne yapalım dedi.Dedim elinizden ne geliyorsa yapın abi tamam kardeşim dedi o Iğdırlı ve
Diyarbakırlı çocuğu 2 hafta görmedim okulda neyse Iğdırlı geldi sınıfa yüzünde hala morluklar var.Hiç kimseyle konuşmuyo
falan Diyarbakırlıda okulu bırakmış Onur demiş seni her gördüğümde bi dayak daha yiyeceksin.Haftalar geçti Bi kız var
adı Buki İlknurla benim yanıma gelip dedi ki siz Ayhanla neden konuşmuyosunuz dedim öyle git ona sor bize niye soruyon?
Oda dedi ben zaten sordum kürt türk ayrımı yapmışsınız kürtleri küçümsemişsiniz siz bunlara gitmişsiniz her gün İlknurla
çay içmeye kahve içmeye.Biz şok olduk dedim bu ne diyo İlknur 1 kere girmedi o eve Olay kürt türk ayrımı diyip işin içinden
sıyrılmaya çalışıyo yavş*k .Anlattım herşeyi kız şok oldu oda selamı sabahı kesti.En sonunda o da okulu bırakıp gitti zaten.
(Bütün Oçocukları beni bulacak daha bu ilkiydi)
[BILGI]Bölüm 6 Yılbaşı gecesi[/BILGI]
Yıl başına az kalmıştı ne yapacağımızı konuşuyorduk hiç bi şey bulamamıştık eğlenmek içinde adam akıllı yer yoktu Elazığ gibi bir yerden bahsediyoruz sonuçta.Neyse İlknurun bir kız arkadaşı varmış konuştu onunla işte ne yapacaksın falan dedi evdeyiz oturacaz
İlknurda dedi bizde yapacak bişey bulamadık size gelelim mi Kız olur dedi neyse aldık 1 tane şarap gittik eve evde Kız onun
erkek kardeşi ben İlknur birde bizim yerden bitme Simge oturuyoruz işte içiyoruz falan o ara Aytuğ diye arkadaş var aradı ne yapıyosunuz
dedi bende dedim arkadaşta oturuyoruz.Dedi sorsana müsaitse bizde gelelim bende sordum Kız olur dedi. 15 20 dk sonra bunlarda geldi
oturduk beraber güldük eğlendik bu kızın bi erkek arkadaşı geldi birden.Adı Bilalmiş Herkesle tokalaştı.Benimle tokalaşırken
İlknura döndü dedi ki Sevgilin mi? İlknurda dedi ki evet.Bilal orçu Merak etmeyin çok sürmez dedi beni orda bi cinnet bastı
zaten neyse oturduk saat ilerledi falan masada çikolata buldu bu Bilal dedi bu kimin çikolatası ısırılmış daha kimse cevap vermeden attı ağzına
o arada yerden bitme simge benim çikolatamdı dedi. Çocuk birden şu cevabı verdi ; Öpüştük say o zaman (Aytuğla simgenin arasında da bişeyler var gibiydi
). Baktım Aytuğ sinirlendi bende sinirliydim zaten her an patlayacak gibiydim işte bu çocuk bayağı bi saçmalamaya başladı
en son dayanamadık Aytuğla birlikte bunu giriştik Orhan ve Kızın erkek kardeşi bizi ayırdılar falan bu çocuk çıktı gitti.
Kız çocuk adına özür falan diledi neyse biz gittik saat 5 gibi yattık uyuduk sabah kalktım elim şişmiş oynatamıyorum.Tek bir yumruk atmıştım
o anda bişey hissetmiyordum.Neyse saat 10da kalkmıştık zaten çıktık evden kahvaltı yaptık falan ondan sonra herkes ayrıldı
ben hastaneye geçtim Önder abi gene orda.Selam verdim tokalaştık tokalaşırken elim çok acıdı Önder abide ne oldu eline dedi anlattım bende.
Dedi git bi röntgen çekil gel çabuk gittim çektirdim.Serçe parmağım ve yüzük parmağımın kemikleri çatlamış 1 hafta sonrada
vizeler var.Yumuşak bi alçıyla sardılar.Sınavlara falan girdim çıktım alçılı elle herşey b*k gibi oldu tabii haliyle.
(O zamandan beri çocuğu görmüyorum görsem gene sinirlenip vurasım gelecek eminim)

Sevilirse devamı gelecek..​

Son düzenleme:
Arada bir maxigameye bakar ederim konunu görünce bir okuyayım dedim aldı başını gidiyor arada bir konuya bakıyorum yeni bölüm varmı diye :D
Bu arada bir öneri nokta virgüle falan dikkat ederek yazarsan okuyan kişiler için daha okunaklı bir yazı olur bazı yerlerde karışabiliyor :)

Geri