• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hymera Sorunlar ve Çözümleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar çarlaırmız gidicekmi veya itemlerimiz gidicekmi diye boşuna debelenmeyin dırıldanmayın şimdi üye olurken her zamanki gibi üyelik sözleşmemi okudum ve 1. ve 2. maddeler açıkca açıklıyo durumu okursanız cevabınızı ordan alabilirsiniz.

Arkadaşlar çarlaırmız gidicekmi veya itemlerimiz gidicekmi diye boşuna debelenmeyin dırıldanmayın şimdi üye olurken her zamanki gibi üyelik sözleşmemi okudum ve 1. ve 2. maddeler açıkca açıklıyo durumu okursanız cevabınızı ordan alabilirsiniz.

Herşey yasaklanırsa istediklerini alamıcaklar bu kadar basit

9rwd3.png

Bu sorunla karşılaşan var mı ?

full pach indirdim versiyon güncelledi ama oyuna giremiyorum
c7 hatası veriyor
başka dosyalarda indirmem gerekiyor mu ?

130 lvl serverin hymeradan sadece silk aktarımının olması kötü oldu... +5 basma sistemi detaylı bir hale geçecek derken +5 basma dahmı zor olacak yoksa dahamı kolay olacak tam anlayamadım..

pathcing has not finished.Please try again later[Error Code 4] diyor.Nedendir acaba?

Ben hata alıyorumda yardım edermısınız --- Patching has not finished . Please try again

Black Pearl:
Yeni Hymera kapandı boş boş oturuyoruz... Artık 130 lvl serverin bir linkini atsanızda indirsek... Yada daha hazır deilse Hymera serverini yeniden açın can sıkıntımızı giderelim....

Saat şuanda 20:23 en son atılan mesaj benim ve saat 13:45 te attım... Şuanda kimse mesaja cevap yazmamış galiba oyun yöneticileri yazdımız mesajları okumaz olmuş...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri