• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hymera Sorunlar ve Çözümleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Charlar silinirse bp nin oyuncularına gelmiş geçmiş yapıp yapabileceği en büyük skandalı olur
Bu arada şu oyuna el atın bi .. c9 veriyor .

Oyuna giremiyorum c9 hatası alıyorum.Nick ve pw yi yazıyorum C9 hatası veriyo. :(

sayfa görüntülmiyor hatasının nedeni sunucuya bağlantı sağlanamadığı içindir.
büyük ihtimal charlar silinmez 1 lvl oluşturulup bırakılır ayrıca itemlerinizinde karsılığı da çantanıza koyulur. büyük ihtimal böyle olur =) çünkü lsro da da buna benzer birşey olmuştu ^^ 1 lvl char açıp içine silk + gold bırakmıslardı ^^ gerçi karakterim avrupaydı ama çin yapmıslar oslun :)

büyük ihtimal charlar silinmez 1 lvl oluşturulup bırakılır ayrıca itemlerinizinde karsılığı da çantanıza koyulur. büyük ihtimal böyle olur =) çünkü lsro da da buna benzer birşey olmuştu ^^ 1 lvl char açıp içine silk + gold bırakmıslardı ^^ gerçi karakterim avrupaydı ama çin yapmıslar oslun :)

Öyle birşey olursa dahada FAİL olur ben 110 yapmışım işim gücüm yok 130 yapacağım sonrada set o iş zor kardeşim zor ;)

ozaman hemen 5- 10 tane çar açim :D

ya server 1 buçuk saat önce check oldu şimdi hala check serverin bu check olması yüzünden ne güzellik ne özellik yapsanızda nafilebu serverin böyle devamlı check olması yüzünden hergün yaklaşık 20 oyuncunuzu kaybettiniz ve kaybetmeye devam ediyorsunuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :@

Aynn ya katılıyorum server kapalı kaldıgı kadar açık kalsın... Ya bu server niye 2debir check oluyor bi açıklama yapın artık...

Oyunu biz kapatmıyoruz, kaç kere söylemem lazım. Kendi kendine hata verip kapanıyor. Şuanki oyun db sinde bazı problemler mevcut, yeni güncelleme ile çözülecek, oyun şuanda öylesine sıkılmamanız için açılıyor ve her kapandığındada online isem açıyorum. Yoksa açık olan oyunu neden durduk yere kapatalım yaw azıcık aklınızı kullanın.

sizde allah aşkına artık biraz araştırma yapın bakın sonra gelin isyan edin artık silkroad silkroad diye kafayı yemişsiniz yav

Oyunu biz kapatmıyoruz, kaç kere söylemem lazım. Kendi kendine hata verip kapanıyor. Şuanki oyun db sinde bazı problemler mevcut, yeni güncelleme ile çözülecek, oyun şuanda öylesine sıkılmamanız için açılıyor ve her kapandığındada online isem açıyorum. Yoksa açık olan oyunu neden durduk yere kapatalım yaw azıcık aklınızı kullanın.

sizde allah aşkına artık biraz araştırma yapın bakın sonra gelin isyan edin artık silkroad silkroad diye kafayı yemişsiniz yav

oyun kendi kendinemi kapanıyomuş.... Kusura bakma kardeş bilmiyodum ama o kadar soru soruyoruz bi cevap veren sen oldun walla şimdi anladımm...

----------

HuanPa bi soru daha soracam yeni 130 lvl server gelince bu hymera silinecekmi yoksa 130 lvl hymerayamı gelecek soruyorum ama kimse cevap vermiyor..

----------

yani çarlar felan silinecekmi ?

----------

yani çarlar felan silinecekmi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri