• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hymera Sorunlar ve Çözümleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sen oynama boşver gerekirse ben bir char daha açarım sen varmışsın gibi oynarım merak etme :)
Fazla konuşma haddini aşıyosun bence ;) Bunu kendim için söylemedim zaten bütün itemlerini patlatanlara söyledim :) Hadi sen git sadece guıldden oyunu bırakanlar için 101 tane çar aç bekliyoruz ailecek :)
Bu arada Hymera, İnfinity oynadınmı ?

Son düzenleme:
Fazla konuşma haddini aşıyosun bence ;) Bunu kendim için söylemedim zaten bütün itemlerini patlatanlara söyledim :) Hadi sen git sadece guıldden oyunu bırakanlar için 101 tane çar aç bekliyoruz ailecek :)
Bu arada Hymera, İnfinity oynadınmı ?

Hymera oynadım infintyde çok az bir süre oynadığın gördüğün bütün HuanPa adlı charlar %90 aynı kişidir yani ben neptunedede var hatta 1 levelde açmıştım 88de sattım o günden beri her yerde HuanPa diye char açarım ve bu arada itemini patlatanların kendi sorunu beni ilgilendirmez :)

yorumların çok iğneleyici...

Eğer böyle devam edersen sonuçlar hüsran olur yorumlarını düzelt yoksa gereken yapılacaktır.Artık göze batmaya başladın.
Yorum iğleneyici değil bence.İtemlerini patlatanlar için çok geç.İtemlerini saklayanlar için hiçbirşey geç değil.Yorumun nerden geldiğini dikkate alan yok gibi.

----------

Hymera oynadım infintyde çok az bir süre oynadığın gördüğün bütün HuanPa adlı charlar %90 aynı kişidir yani ben neptunedede var hatta 1 levelde açmıştım 88de sattım o günden beri her yerde HuanPa diye char açarım ve bu arada itemini patlatanların kendi sorunu beni ilgilendirmez :)
EE Hani 101 tane çar açıcaktın bizim yerimize ? Yani itemlerini patlatanların yerine sadece benim tanıdıklarım bunlar?

Yorum iğleneyici değil bence.İtemlerini patlatanlar için çok geç.İtemlerini saklayanlar için hiçbirşey geç değil.Yorumun nerden geldiğini dikkate alan yok gibi.

----------

EE Hani 101 tane çar açıcaktın bizim yerimize ? Yani itemlerini patlatanların yerine sadece benim tanıdıklarım bunlar?

ah be kardeşim anlama konusunda bir sıkıntınmı var senin ümit abi valla sana sonuna kadar hak veriyorum defalarca söylesende bazı kişilerin beynine girmiyor ben sana ne dedim 'sen boşver bırak ben senin yerine char açarım ' dedim item patlatanların yerine char mı açarım dedim algılama ile ilgili bir problemin mi var?

Son düzenleme:
serverde (c9) hatası gördüm (c5) hatası gördüm boş kutu hatası gördüm check olayı gördüm ama (C7) hatasına ilk defa rasladımmmm..... oyundaydım ver herkez tek tek dc yedi dc yiyen çarlar geri girememiş :) çok qarippp hala hala :)

ah be kardeşim anlama konusunda bir sıkıntınmı var senin ümit abi valla sana sonuna kadar hak veriyorum defalarca söylesende bazı kişilerin beynine girmiyor ben sana ne dedim 'sen boşver bırak ben senin yerine char açarım ' dedim item patlatanların yerine char mı açarım dedim algılama ile ilgili bir problemin mi var?
Benim yerime neden çar acıcaksın ? -> İtemlerimi patlattığım için :) Şimdi bütün itemlerini patlatanlara çar aç.

yorumların çok iğneleyici...

Eğer böyle devam edersen sonuçlar hüsran olur yorumlarını düzelt yoksa gereken yapılacaktır.Artık göze batmaya başladın.
Onu kendime söylemiştim ben 'Artık çok geç ' derken ;)

----------

peki itemlerini patlatmışsın oyunu bırakmışsın neden hala burda yöneticilere veya bir başkasına laf yetiştirme peşindesin?
Sadece senin ters cevabın yüzünden :)

Black Pearl (BP) :
Biz black pearl kullanıcıları olarak oyunda çok heyecenlıyız. Oyunun gerçekten açılmasını bekliyoruz. Bir kaç gün önce itemlerinizi yakmayın yakanlar için çok geç mesajını gören herkez oyunda set arama peşindeler bende dahil. Eger oyun açılmayacaksa açılmasın biz böylede iyiyiz sadece serverin devamlı Check durumuna geçmesi dışında.

Oyunda acaba çarlarımız silinirmi-silinmezmi diye herkez kaygı içindeyiz... Bunun hakkında bilgi almak istiyoruz. Çarlar silinecekmi yoksa kalacakmı ?
Hakiki ve net bir cevap bekliyoruz... BlackPearl (BP) ekibi.....

Sağolsun yönetici arkadaşlar bir açıklama yapmaya dahi tenezzül etmiyorlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri