• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hymera Sorunlar ve Çözümleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kararlarından dönmezler bizim sözümüzle :/ bence de en mantıklısı 120 ama dediğim gibi 130 dediler artık yaparlar 130u.

Böyle uptadeleri yapmadan önce anket yapsalar sorsalar fena olmazdı.

arabian update getilirse adam toplar sw oda imkansız.bir zamanlar 500 playere sahip bir 120 cap sw vardı sonu hazinle bitti o gün black pearlde benm içn bitti kafam rahat arada foruma gırıyorum burda kendinizi paralıyosunuz okadar kaliteli 110 cap 120 cap sw var player sayısı 2000 kişi olan bile var onlara bir göz atın genede inadına blackpearl diyenlere kolay gele ;)

arabian update getilirse adam toplar sw oda imkansız.bir zamanlar 500 playere sahip bir 120 cap sw vardı sonu hazinle bitti o gün black pearlde benm içn bitti kafam rahat arada foruma gırıyorum burda kendinizi paralıyosunuz okadar kaliteli 110 cap 120 cap sw var player sayısı 2000 kişi olan bile var onlara bir göz atın genede inadına blackpearl diyenlere kolay gele ;)
ya onu bırak silkroad sonuçta private çıkdıktan sonra max 1 sene sonra sıkılırsın zaten

arabian update güzel olurdu ama acayip derecede zor olmalı. her skilli tek tek eklemek fonksiyonlar karakterler silah/set vs. yapılmayacak şey de değil ama mutlaka bug olur arabia gelirse :)

Oyunan girerken 20- 25 tane file not found erroru veriyor ve oyuna giriyorum charı açıp char janganda görünmeden oyun kendini kapatıyor bana bi yardımcı olabilirmisiniz acil .. teşekkürler..

Oyunan girerken 20- 25 tane file not found erroru veriyor ve oyuna giriyorum charı açıp char janganda görünmeden oyun kendini kapatıyor bana bi yardımcı olabilirmisiniz acil .. teşekkürler..
Sanırım başka bir clientin üstüne mediapk2 atmışsınız.Full client indirdiğinizde sorun düzelecektir.

Server açık player'lar oyunda bendeki problem

Sayın Black Pearl Ekibi :
Oyundaki bazıları diyoki "Çarlarınız silinecek ve 130 lvl gelecek" diyorlar. Ben tereddütlüyüm şuan dedikleri gibimi olacak yoksa çarlar felan kalacak 110 serverlik oyunun üstüne 20 lvlmi eklenecek. 10/07/2012 saat:13:00 oyuna giremiyorum şifremi yazıyorum güvenlik sorusu çıkıyor oyuna giremiyorum ve server (c9) hatası diyor lütfen sorularımı cevaplayın ....

----------

Arkadaşlar birde www.blackpearlonline.org a giremiyorum internet hatası veriyor..... İnternet explorer web sayfasını görüntüleyemiyoruz diyor..

----------

bu sorunuda çözerseniz grçekten sevinecegim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri