• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hymera Sorunlar ve Çözümleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oyun şuanda makinaya baglanıyor diyolar peki bu baglanmadan sonra oyun tekrar güncellenecekmi ve bizim tekrar oyunu indirmemiz gereklimi oyunun bakım süreci ne kadar sürecek :) oyuna girip pwp atmak istiyorum :)

O_o sw 130 cap oluyor okadar uğraş set yp sw uptade gel oyunda sorduğumuzda gelmicek dedi şimdi uptade getiriyorusunuz ayıp ya ayıp !

o kadar emek gitti checkten sw geçilmiyodu smdi kim bştan oyuna bşlıcak kim bştan set yapıcak bence oy kararıyla sw acılmalı veya oy neyi gösteriyorsa ...

o kadar emek gitti checkten sw geçilmiyodu smdi kim bştan oyuna bşlıcak kim bştan set yapıcak bence oy kararıyla sw acılmalı veya oy neyi gösteriyorsa ...
Bebeğim üzülme, uğraşacak bir şey çıktı işte :D Ondan sonra 140gelir ve o zaman o elimizdekileri awaken sayesinde 14dg ye dönüştürürüz :))

Saçmaladılar oyuna verdiğim paralar boşa gidecek o kadar
BP takıma size diyorum 130 cap serverınızı gidin epvp de tanıtın belki gelen olur ;)

sacmalamada son nokta insan görüş alır kafalarına göre uptade geliyor. akılları sıra yeni player başlıcak sanıyorlar aksine dahada düşücek. :S

Ya ne o 130 cap ne 130 cap olunca yeni silahlar gelicek sw kapanmadan 2 gün önce 28 b param vardı bırakcakdım +10 bow aldım adv siz zevkine takılıyım die oyuna geri bağlanmışdım +10 alınca şimdi ben bütün paramı ona verdim sw açıldığında o bow hiç bi işe yaramıcak herkez 13 dg ye gitcek ee biz ne yapıcaz şimdi ? 110 cap sw açıosunuz hatalar ve ddos yüzünden bakım yapdınız oyuncu gitti toplamak için 130 cap getiriosunuz tamamen saçmaladınız nedir ya bu?

NOT:Şimdi bunun altına beğenmiosan oynama yazıcaklar okumasın bu yazıyı.

Hymera nın son çırpınışları :D

----------

----------

Ya ne o 130 cap ne 130 cap olunca yeni silahlar gelicek sw kapanmadan 2 gün önce 28 b param vardı bırakcakdım +10 bow aldım adv siz zevkine takılıyım die oyuna geri bağlanmışdım +10 alınca şimdi ben bütün paramı ona verdim sw açıldığında o bow hiç bi işe yaramıcak herkez 13 dg ye gitcek ee biz ne yapıcaz şimdi ? 110 cap sw açıosunuz hatalar ve ddos yüzünden bakım yapdınız oyuncu gitti toplamak için 130 cap getiriosunuz tamamen saçmaladınız nedir ya bu?

NOT:Şimdi bunun altına beğenmiosan oynama yazıcaklar okumasın bu yazıyı.

Beğensen oynuyabiliyon mu gardaş ?

Son kez denicem çok iddalı konuşdular sw açılmadan önce drago itemler tanıtıldı sw açıldı kapandı user kalamadı drago ortada yok şimdi sadece 130 cap ve yeni özellikler filan diolar user toplucaklar 1 hafta geçmeden olan userde gene gidicek büyük ihtimalle bence.

130 cap olursa cok kötü olur kapanmadan önce silah falan aldım 17 b para harcadım silaha boşa gitti ona yanıyom satılmazda şimdi o öle kalırr.

130 Cap olunca fazla dayanıcağını sanmıyorum serverin.. Bana göre ideal cap 110 sonra belki 120 bir private server için en zevklisi o ama herkez ne düşünür bilemem

daha 110 olamadıydım :S neyse kasıcaz tekrar eğlenceli olucak yeni uniqueler demiş bu süper oldu işte :D

Bari ağır ağır olsaydı. 120 gelmeliydi önce ve 120de sabitlenmeliydi. En zevklisi 120 gibime geliyor.

Bence anket filan yapmalılardı değişsinmi değişmesinmi diye sonuçta oynayan bizleriz , yönetim değil ama yapcak birşey yok artık hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri