• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

Arkadaşlar dün yükledim sroyu ve botu bota giriyor bazen server bağlantısı kesildi desede ancak bi sorunum var benim clientless de bağlanamıyorum old clientless hatası veriyor versiyon 1.1.2b ama o hatayı veriyor yeni sürümü çıktı da benmi bilmiyorum yoksa

kardeş ibot da chara girince skller gözükmüyor acaba charım karakteri kyanklanıyo olblir mi?

Net error veriyo neden yeni versiyonda yükledim ?

Direk v1.1.2b yi yüklediysen olabilir dll yok onda. Sitesinden ilk verilen v1.1.2 yi indir bir de.

----------

İyi Günler İbot a Girdiğimde Run Cliente Tıklıyorum Ama Hata Alıyorum SS Koyacam Yardımcı Olursanız Sevinirim !!
9488.png

Şimdiden Teşekkürler !!

Bendede Aynı Hata :S

galiba herkezde var bu hata bende alıyorum aynı hatayı

Böyle bir sorunla karşılaştığınızda öncelikle bilgisayarınıza restart atın, sonrasında botu ve clienti sonra tekrar açmayı deneyin. Yine sonuç alamıyorsanız modeminizi kapatıp bir süre bekleyerek (10-15 sn.) tekrar açın. Bu sayede ip nizi değiştirmiş olursunuz. Bunu da denedikten sonra yine olmuyorsa yazın burdan yardımcı olalım.

silkller skill listesinde gözükmüyor hat söyliyebilrimisiniz karakterden kaynaklanıyo olabilr mi =?

ya ben clientss moddan giriyorum Sending login informations sürekli bu çıkıyor ama bi türlü girmiyor neden olabilir?

ya ben clientss moddan giriyorum Sending login informations sürekli bu çıkıyor ama bi türlü girmiyor neden olabilir?

yeni sürümle birlikte deneme şeklide değişti .
sending login informations yazısı geldiğinde ilk sekmeye geç ve orda oyuna girmek için belirli aralıklarla (8 & 20 ) denediğini göreceksin.

Bi Runtime Hatası Eksikti Oda Oldu Runtime Hatası İçin Ne Yapılabilir Yardım!!!

Oyuna Giriyorum İbot ekranına gelince çar ismi olarak <None> yazıyor SS Koyacağım
8661.png

Ve hareket ettikten sonra Runtime Hatası Veriyor Onunda SS Koyacağım
8709.png

Hata Bu Şimdiden Yardımlarınız İçin Teşekkürler !!

Botsuz gir ve çarındaki tüm itemleri üzerinde ne varsa depoya at sonra botla gir aynı sorun çıkacakmı. Çıkmazsa bir itemden dolayıdır onu üzerine alma.

Gerek yokta mesajlarını küçük yazsanda okuyabiliyorum henüz kör olmadım.
botu yeniden indir başka bir klasöre çıkar ve o bottan aç.

YaRDıM Edebilirmisiniz?

arkadaslar bende ibot yeni versiyonunu indirdim ama hale version hatası alıyorum size zahmet bi el atarsanız sevınırım

hata
cant create transefer file manager
maybe pack file corruped or someone is allready accessing it now.... try a few minutes later

Geri