• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

ben busy or down hatasını hallettim sro r ile ile giriş yapmaya çalışıorum oyuna giriyorum giriş yaptığım anda yani towna girdiğim anda oyun dc veriyor baktım bazı arkadaşların da aynı sorunları var fakat cevap gelmemiş yardımcı olabilirmisiniz

Arkadaşlar bu sorun bendede vardı ben vm ware server kurmadan yapmaya çalışıyordum nedeni bu idi. (Sanırsam)
Vm ware kuruluysa silkroadı onun ıçıne atın Sro run hackshıeldıde aynı şekılde.Kurulması gereken programları kurun.
Daha sonra Run sro hackshıeldı açın oradakı çıkan ıphs yi kendı bılgısayarınızdaki ibot dosyasının init içindeki iphs.ini dosyasının ıçındekını cmd ekranındakine göre değiştirin.
Kendi bilgisayarınızdaki media.pk2 yi editlemeyin aynı şekılde kalsın edx loader'a özelliklerden yönetici olarak çalıştır ve xp sp3 uyumluluk özelliğini verin.

Arkadaşlar bu sorun bendede vardı ben vm ware server kurmadan yapmaya çalışıyordum nedeni bu idi. (Sanırsam)
Vm ware kuruluysa silkroadı onun ıçıne atın Sro run hackshıeldıde aynı şekılde.Kurulması gereken programları kurun.
Daha sonra Run sro hackshıeldı açın oradakı çıkan ıphs yi kendı bılgısayarınızdaki ibot dosyasının init içindeki iphs.ini dosyasının ıçındekını cmd ekranındakine göre değiştirin.
Kendi bilgisayarınızdaki media.pk2 yi editlemeyin aynı şekılde kalsın edx loader'a özelliklerden yönetici olarak çalıştır ve xp sp3 uyumluluk özelliğini verin.

ben pek anlamadım :) :S

s.a ibota clientes ile giriş yapıyorum code hatası veriyor fakat client ile girdiğimde hata almıyorum sebebi ne olabilir

Beyler iyi güzelde bende kısayol hatası verıyor bu LS;6 Yapıyorum olmuoyor bunu nasıl gıdercez

sayfayla ılgılenen yok mu 2 gundur kendı kendımıze konsuyoruz ?

oyunu clientless modda açıyorum ama roca ışınlanamıyorum clientless modda nereden ışınlanabiliriz nasıl çözebilirz bu sorunu ?

Run hackshield.bat a kadar her şeyi yaptım sadece run hackshield.bat ı çalıştırınca Java bulunamadı silkroad.exe bulunamadı diyor javanın son sürümü var zaten ve srodir.ini de oluşturdum. Edxloaderde de sroRnin klasörünü gösterdim neden bu hatayı alıyorum lütfen yardım edin arkadaşlar

win7 64 bit kullanıyorum

clientles modda girmeye çalışıyorum ama bot karakteri seçmiyor karakterler listeleniyor ama select character tuşu çalışmıyor auto select character yaptığım zamanda giriş yapmıyor botun ana ekranına baktığımda error verdiğini gördüm b2f7 erroru veriyor yardımcı olabilirmisiniz

Beyler iyi güzelde bende kısayol hatası verıyor bu LS;6 Yapıyorum olmuoyor bunu nasıl gıdercez

LS:2 İSRO için LS:5 sro-r için siz hangisine girmek istiyorsunuz ?

----------

Run hackshield.bat a kadar her şeyi yaptım sadece run hackshield.bat ı çalıştırınca Java bulunamadı silkroad.exe bulunamadı diyor javanın son sürümü var zaten ve srodir.ini de oluşturdum. Edxloaderde de sroRnin klasörünü gösterdim neden bu hatayı alıyorum lütfen yardım edin arkadaşlar

win7 64 bit kullanıyorum
runhackshield klasöründeki bütün dosyaları silkroad klasörüne attınız mı ?

Ayırca arkadaşlar herşeyi tamamiyle yapıp oyuna karakteri seçip satar dedikten sonra çalışmayı durdurdu hatası alanlar ile ilgili ;
Loader yüzünden oluyor farklı bir şeyler denemek lazım loader gibi 16000 porttan girebileceğimiz.

Geri