• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

İnternet geçen hafta 4 kat hızLandırıLdı net'te bi sorun yok ama oyuna giriyorum iyi güzeL 5 sn bekLiyo bard siLahını takıo buff basıo xbow'u takınca tak dc bazen bunu yapmıo kasıo buff bitene kadar sonra silahı değiştirince tak dc bunu nasL düzeLtebLirim_?

Arkadaşım senin problemin büyük ihtimalle buff olarak pasif skilleri yerleştirmiş olmandır. Dikkatlice bir daha bak pasif skill koyarsan buff yerine dc yersin sürekli...

kardeş benim ibot clientless son sürüm olmasına ragmen old versiyon diyor bi yardımm :S:S

Son düzenleme:
run sro hackshield e tıklıyorum sroclient geliyor fakat bunu HS olarak görmüyor cmd de size gelenler bana gelmiyor neden?

BENDE 8 CHARIMLA KENDI PARTYMI KASIYORUM AMA CLERIC CHARIM OTO RES ATMIYOR YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM.iBOT TOOL kullanıyorum bu arada.

Merhaba, öncelikle yardımlarınız için şimdiden teşkkür ediyorum.
SilkroadR oynuyorum ve iBot acmak istiyorum ama olmuyor. Ekran kartı güncelde Microsoft Visual C++-Redistributable 2010-Net Frame Work4.0-Library Files bu üç program yüklenmeli denmişdi onlarıda yükledim kurdum ibot ile oyuna giriyorum hatta botu kuruyorum calışıyor ama oyunda 1-2 dk kalıyor sonra hic bir hata vermeden oyundan atıyor WİN7 kullanıyorum iBotu inditim masaütünde bir dosya acdım yeni klasör ve winrarın icindeileri ona attım sonra masa üstünde bir ksayol oluşdurdum iBotun sonra özelliklerlere LS:5 yazdım olmuyor pc ye format bile atttım xpden win7 ye cevirdim olmuyor oyuna giriyorum ibotu kuruyorum iki dk sonra sadece oyun kapanıyor ibot-loader öyle kalıyor charın bilgileri hayla gösteriliyor SROR oynuyorum tekrarliyim:agla

ya bendede legendsword la aynı hata var 8 tane çarım var 7sini açıyo ama asıl kullandığım çarımı 3 bilgisayarda da açmıyo çara karşı alerji yaptı ibot sorun ne olabilirki ibot id veya çar banlıyabiliyomu kullanmasın diye sbotla açabiliyorum ama ibot açmıyor deli oldum kaç gündür

ya bendede legendsword la aynı hata var 8 tane çarım var 7sini açıyo ama asıl kullandığım çarımı 3 bilgisayarda da açmıyo çara karşı alerji yaptı ibot sorun ne olabilirki ibot id veya çar banlıyabiliyomu kullanmasın diye sbotla açabiliyorum ama ibot açmıyor deli oldum kaç gündür

Kardeşim yapman gereken şey sroyu normal açıp , charı tamamen bankaya boşaltman muhtemelen kayıtlı olmayan bir item girmemesine yol açıyordur..

Ancak hiç girmiyorsa giriş ekranında kalıyorsa İP sınırlaması geldi Türkiye'ye ondan olabilir

beyler bot charımın skillerini görmüyor?
Error - chardata - invalid property array index - 34A6
hatasını veriyor

Lütfen Cevaplarmısınız

Arkadaşlar diyelim biz bu botu bilgisayarımıza yükledik bilgisayara zarar gelme olasılığı varmı ben bir üyeden böyle bir sorun duydum ? hmmm

iyi günler benim sorum hackshield'le ilgili . hackshield java sorunum vardı 64.bit'i kurdum oldu . ama şimdide lunch gelmiyor yardım edebilirmisiniz ?

iBot acıyom daha sonra edxSilkroadLoader5 calıstırıyom.launch tıklayınca silkroad simgesi geliyor.O simgeden sonrada ya acılmıyor yada kapanıyor.

Geri