• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

arkadaslar uzun süredir ibot kullanıyorum pt lerde buff wermesi icin Kunes manager le giriyorum oyuna bi sorun yok buffları veriyor tazelio ibotta herseyi yapıyor yanlız tek bi sorunum war oto res atmıo pt üyelerine Kunes managerden ayarlıyorum atmıyor ibottan ayarlıyorum atmıo. ibotta Auto pt de filtera herkesin ismini yazıyorum auto res pt member i tikliyorum res skilinide ayarlıyorum reverse oblition olarak keep ressing playerı ticklemiyorum ama pt de biri yatnca res atmıo ben bi yanls yapıorum kaç gündür ugrasıorum ya ibot yada Kunes manager res atsın fark etmez lütfen yardım!!!!

arkadaşlar bende dc sorunu var oyuna giriyorum 1-2 dakika içinde dc veriyor
istisnasız hep dc veriyor

dc sorununu nasıl düzeltebilirim lütfen yardım.

tamam beyler bunuda hallettim :)

Son düzenleme:
S.a Abilerim Kardeşlerim ben oyunu daha 1 gün önceye kadar başarılı bir şekilde çalıştırıyordum...Ama bugün öyle bir hata verdiki çözemedim hata resmini koydum...Bu hatayı sadece sp farm yaptığım çarımda alıyorum ne olur bi yardım edin :(( Imageshack - adszkew.png işte bu hatayı alıyorm lütfen bütün emeğim boşa gitti galiba bir yardım edin :ent

Bende söyle bir hata var; Oyuna giriyorum 2-3 saat sonra oyun acayip derecede kasmaya baslıyor. Ama çıkıp yeniden girince düzeliyor. Sonra 2-3 saat sonra gene kasmaya baslıyor. Bilgisayarımın ozellikleri oldukça iyi, 4 gb Ram'in oyuna yeteceğini düşünüyorum... Bir çözüm söyleyebilir misiniz?

beyler ibot normal şekilde çalışıyordu. sonra tekrar ibot a girmek için tıkladım "parametre hatası" diye uyarı verdi bu hatanın çözümü varmı.

tekrar kurdum ibot u ama birşey değişmedi aynı hata

arkadaslar hackshield ile giriyoruz ilk once normal client acıyoruz o clienti sonradan kapatsak ne olur yada sadece 1 client ile girebilirmiyiz ibotla cevaplarınız icin simdiden tesekkurler

birde char storageye gıdıyor ve dc onun sebebı nedır event ıtem fılan yok uzerımde

Son düzenleme:
Hack Shield Error 01
Unable to tun Silkroad with following program. (00010501) [(null)]
Closing Silkroad Client

Bu hatayı neden alıyorum ve çözümü nedir?
Sadece bunu öğrenmek istiyorum . Teşekkürler..

HackShield 2 sro_client açık gorunce hata raporu gelıyor işte bu programla açılmas fasasifo çözümü nedir acaba ?

Yeni cıkan angel spirit aldım ve ibot bunu görmüyor basıyorum ibotta error veriyor skill listte mevcut değil nasıl onu aktif edebilirim?

Ben Media Patcher Acıorm Run Hack Shiled Acıyorum ıp filan gözüküyor Sİlkroad Tıklıorm Acılmıyor

benim kullandigim sroking bot var private serverde kullaniyorum Evxsro oyunun adi sende kullanabilirsin galiba

ibot her zaman girdigim ıd şimdi giremiyorum ibot çalışmayı durdu hatası veriyor.Ama başka ıd girince normal çalışıyor.Bu neden olabillir.

arkadaşlar ibot-media patcher yaptıktan sonra run sror hackshield e tıkladığımda alttaki hatayı alıyorum
sorun sanırım media patcher da onu yüklemeden girdiğimde böyle bir hatayı vermiyor.
adszpta.png

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar ibot-media patcher yaptıktan sonra run sror hackshield e tıkladığımda alttaki hatayı alıyorum
sorun sanırım media patcher da onu yüklemeden girdiğimde böyle bir hatayı vermiyor.
adszpta.png

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
evet bendede bu hatayı veriyor arkadaşlar lütfen yardım edin r ye girenler bot ile yazsın yada özelden ulaşsın bana lütfen

Geri