• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

olmuyo kardeşim yha

----------

hiç hata vermeden srodan çıkıyo bide edx loader kndiliğinden çıkıyo hala

ya bende storage ye geliyor ve

run time error 13
type mismatch hatası veriyor ibot içindede

error htd overflow 3048 yazıyor

yardımcı olursanız sevinirim

ya bende storage ye geliyor ve

run time error 13
type mismatch hatası veriyor ibot içindede

error htd overflow 3048 yazıyor

yardımcı olursanız sevinirim
event ıtemlarını falan kaldır inventoryden farklı ıtemlar olunca verıyo o hatayı sanırım

1.24b dede sorun var karakter town script yaparken blacksmıth te dc verıyo..

hayır 1.24b de dc vermıyor bende sorunsuz kullanıyorum.
ilk actıgımda dc verdı bıkere ama duzeldı sımdı hıcbı sorun olmadan kasıyorum yalnız forum cok karıstı ya heryerde herkez bıseyler anlatıyo bı toparlansa su konu bıyerde konusulsa guzel olucak..

arkadaşlar bende char towna gidince ibot çalışmayı durdurdu diyor. kendi kendine kapanıyor. 1 hafta öncesine kadar hiçbir sorun yoktu. şimdi bir anda bu sorun çıktı. town scriptlerine baktım ama düzgün gözüküyor. gene olmadı... yardımınızı bekliyorum...

oyunu açıyorum ıd pw yazdıktan snra start yapıyorum ibot çalışmayı durdurdu diye hata veriyo bütün herşeyi doğru olarak açıyorum sorun yok öncedende aynı şekilde açıyodum 2gün önce sorun çıkmıyodu şimdi ibot çalışmayı durdurdu diyor yardım edebilirmisiniz :S

kardeş bende ibottan giriyorum ama çok lag var mobsların yanına gidiom lag yok ma samarkan hotan gibi şehirler olsun çok donuyor

kardeş bende ibottan giriyorum ama çok lag var mobsların yanına gidiom lag yok ma samarkan hotan gibi şehirler olsun çok donuyor
bence soyledıgın bılgısayarınla alakalı townlarda bı v ye basılı tut rahatlıcak mı bılgısayar bakalım cok fazla karakter ve hareket oluyor townlarda oyuzden takılabılıyor..

Hata çözümleri

Nerde bu sitenin adminleri modları kimse çözüm üretmiyor. Ben kendi bulduğum çözümleri paylaşıyorum umarım yardımcı olur.

-Oyuna girince "ibot.exe çalışmayı durdurdu" hatası alan arkadaşlar inventory de event itemleri varsa npc'ye satın.

-Storage'ye girince runtime error hatası alanlar storage de event itemleri varsa npc'ye satın.

-Oyuna girdikten bir süre sonra DC veriyorsa edxloader'i açınca kendiliğinden kapanmadan launch yapın ve exdloaderi kendiniz kapatın (yeni hackshield edx loaderi kapatıyor) veya exdloader'i açmadan clientless oyuna girin. Eğer edxloader siz kapatmadan kendiliğinden kapandıysa bilgisayarıyeniden başlatıp tekrar deneyin. Hackshield bir kere edxloader'i kapattırsa sonrakilerde kapatmasada DC veriyor o yüzden bilgisayarıyeniden başlatmanız gerekir.

lütfen yardım edin benim 64 lwl adamım var sp farm yapıyordum ve yaptığım özellikleri save settigsten kaydettim ve artık o adama girnce ibot kendini kapatıyr ve dc alıyorum lütfen yardım edin diğer adamlarıma sorunsuz giriyor ama bu adamıma girmiyor allah için yardım edin

----------

lütfen yardım edin benim 64 lwl adamım var sp farm yapıyordum ve yaptığım özellikleri save settigsten kaydettim ve artık o adama girnce ibot kendini kapatıyr ve dc alıyorum lütfen yardım edin diğer adamlarıma sorunsuz giriyor ama bu adamıma girmiyor allah için yardım edin

----------

-inventory'de event itemi vardır. Oyuna botsuz girip event itemini NPCye sat sonra tekrar dene.

-inventory'de event itemi vardır. Oyuna botsuz girip event itemini NPCye sat sonra tekrar dene.

kardeş sana çok teşekkür ediyorum en azından bana cevap yazdın denemedim ama denicem eminim maxigame adminlerinden daha ii bir admin olurdun

----------

kardeş sana çok teşekkür ediyorum en azından bana cevap yazdın eminim maxigame adminlerinden daha ii bir admin olurdun

beyler ıbotun herseyını yapıorum edxloaderı acıorum launch dedıgımde clıentles ekrana geldıgınde dc verıo neden acaba bılgısı olan var mı ??*?**

beyler ıbotun herseyını yapıorum edxloaderı acıorum launch dedıgımde clıentles ekrana geldıgınde dc verıo neden acaba bılgısı olan var mı ??*?**

clıentles... derken sroclient demek istiyorsun heralde. edxloader de port numarası hatalı olabilir onu kontrol et (16000 olması lazım). NOP hackshield işaretli değilse işaretle.

Geri