• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

bu gün botun 1.18 sürümünü indirdim. bota start diyorum hiç bişi olmuyo. constantinapolün içinde doğduğu yerde duruyo. npcleri dolaşmıyo. botun bi önceki sürümünde hiç bi sorun yaşamadan oynuyordum yardım lütfen

----------

acil yardım arkadaşlar bilen varsa nolur yardım edin :s

bişey soracağım ben bunu adını vermek istemiyorum bi serverde yapmak istiyorum nasil olacak ? denedim ama beceremedim

Ben İbotu Yükledim gayetde iyi çalışıyo ama şöyle bi sorunum var skillsiz vurmuyo ve illa tek atması gerekiyo mesela champion çıkıyo tek atamıyo (Wizzard char) sonra tek yemezse bırakıyo öyle bekliyo ama tek yerse diğer canavara geçiyo nası düzeltebilirim ?

bişey soracağım ben bunu adını vermek istemiyorum bi serverde yapmak istiyorum nasil olacak ? denedim ama beceremedim

Sadece iSro da çalışır :'(

Ben İbotu Yükledim gayetde iyi çalışıyo ama şöyle bi sorunum var skillsiz vurmuyo ve illa tek atması gerekiyo mesela champion çıkıyo tek atamıyo (Wizzard char) sonra tek yemezse bırakıyo öyle bekliyo ama tek yerse diğer canavara geçiyo nası düzeltebilirim ?

Birden fazla skill ekle ve use normal attack kısmına tik koy

ibot kullanıyorum çar güzel kasıyor şehre gidince duruyor

yeniden gitmiyor kasmaya grass walk basıyor ama kımıldamıyor script yaptım . start bot dediğimde sehiri turluyor ve sonradan gidiyor yardım eder misiniz

error felan demiyorsa "dont loop" işaretlidir kaldır geçer.

sehre dondugunde alis veris vs yapip kasmaya gitmiyor start script demem lazim ve ayrica scripti startlaryincada ne kasaya gidyor nede alis veris yapiyor direk kasma yerine gidiyor bu 2 sorunum icin yardimci olursaniz super olur :)

Dont loop isaretli deil

sehre dondugunde alis veris vs yapip kasmaya gitmiyor start script demem lazim ve ayrica scripti startlaryincada ne kasaya gidyor nede alis veris yapiyor direk kasma yerine gidiyor bu 2 sorunum icin yardimci olursaniz super olur :)

Dont loop isaretli deil

sciprilti tekrar yazıp denedinmi birdaha dene ibot tooldayken yazdıysan yolu sorun oldu bendede normal ibotta birdaa yazdım sorun yok gidiyor tıkır tıkır

Selamunaleyküm.Hayırlı geceler arkadaşlar.bu site yönetici ve kullanıcıları sayesinde yıllardır ibotla oyuna girmekteyim.bu sebepten emekleri geçenlere sonsuz teşekkürleri borç bilirim.şu son zamanlarda ibotu kullanamaz hale geldim biliyorum bilgisayarımla ilgili bişi çok uğraşmama rağmen bi çare bulup sorunu düzeltemedim.sizlerden ricam : char nameyi,guild nameyi görmeyip charın diğer unsurlarını yani skil pointini,gold miktarını,exp ini lvl ini ve diğerlerini gömesi ve Error-htd-Overflow-34A6/Error-chardata-Type mismatch-34A6/Error-htd-Overflow-3018/Error-htd-Overflow-3015/Error-object-group-3018gibi botun verdiği hataları düzeltmemde bana yardımcı olmanızı istiyorum şimdiden teşekkürlerimi sunarım ...

Mrb arkdaslar

Botu kurmyı ve kullanmayı kaba taslak biliyorum ve bundan oncede sorunsoz oynuyordum ibotta
Benim sorunum bu aralar Taklamakanda charımı kasarken (Nuker char) 3 5dk kastıkdan snra Pat kapatıo oyunu ve [Send error] die bi hata werio pc özellkleri falan yazıo hatada. Ve cildiram artık lütfen bi caresini soleyin!
Bi prgram mı eksik? yada pcdemi sorn war sizce? acil cvp pls... :)
Saygılar....

Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package (x86)
Microsoft Visual C++ 2010:
Ya download'daki bu ikisinin linkinden indirilmiyor.Nasıl indirebilirim?Acil yardım lütfen.

Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package (x86)
Microsoft Visual C++ 2010:
Ya download'daki bu ikisinin linkinden indirilmiyor.Nasıl indirebilirim?Acil yardım edin lütfen....

ya hata verior ibota tıklayınca critical error gui mai form diye hata veryor yardım

Selam Ibotçular :) Benim bi sorunum var bu yeni return to city kısmında dead işaretli ltp yapıyorum oraya delay süresi eklendiğinden beri ölünce otomatik şehre dönmüyorum delay sec 1000 şu anda ama ibotta şöyle bi hata veriyor Error-hp pots 1399 falan değişik numaralar anlamadım neden şehre dönmüyor acaba ? önceden gayet güzeldi ta ki bu delay eklenene kadar. Teşekkürler

arkadaşa katılıyom oynı sorun bende de var ölün ce dönmüyü dead filanda işaretli neden acaba bi yardım edersenız...

Selam Ibotçular :) Benim bi sorunum var bu yeni return to city kısmında dead işaretli ltp yapıyorum oraya delay süresi eklendiğinden beri ölünce otomatik şehre dönmüyorum delay sec 1000 şu anda ama ibotta şöyle bi hata veriyor Error-hp pots 1399 falan değişik numaralar anlamadım neden şehre dönmüyor acaba ? önceden gayet güzeldi ta ki bu delay eklenene kadar. Teşekkürler

HP pot süresinle oynamadığına emin misin ? 1000 olması lazım sen komple botu SİL. Dosyları ne varsa ne aklına gelirse tekrar dene :)

ya hata verior ibota tıklayınca critical error gui mai form diye hata veryor yardım

Liblary Files & OCX. dosyalarını yükle.

Geri