• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

selam ya arkadaslar bende bı sorun var phmedıapatcherı yapıorum sonra runngıng hackshıeld serverı acıyorum oyunu acıcam ama kapalı gosterıor oyunu nedenını bulamadım
yenıden yukledım ama genede olmuor

Medianı Customdan patchlayacaksın.

----------

hayır daha önceden devil sprit sorunu olmuştu onu halletmiştim şimdi yeni bişey farkettim canavar saldırıyoken starta basınca skilleri düzgün bi şekilde kullanıyo mob ölünce oldugu yerde kalıyo hiçbişey yapmıyo

Misc Filter Kısmındaki Walk To Mob First seçeneği işaretli ise kaldır.

zaten ordan yapıyorum

----------

runnıng hackshıeld server oyunu gormuorkı nasıl bı ıs anlamadım walla

Bendede customdan sonra patche tıklayınca çalışmayı durdurdu hatası veriyor :S

Bende hallettim herşeyi tek bir sorun kaldı 2. client gelmiyor edxten launcha tıklayınca hackshield çıkıyor ve kalıyor öyle.

bot sorunsuz giriyo herşey düzgün ama devil olmamasına ragmen v koyula seçili bile değilken atak yapmıyo duruyo öle alanı genişlerttim ama faydası yok

evet kardeşim atak yapmama sorunu bende de var aylardır çözemedim. chardan veya scriptten kaynaklanan birşey değil sanırım. 4 ayrı charda da denedim ama yinede atack yaptıramadım. bilgisayardan kaynaklanan bişey desem bilgisayarıda değiştirdim. biyerde bişeyi atladım mı bilmiyorum bu sorun çözülürse bana kesin haber verin nası çözdüğünüzü.

evet kardeşim atak yapmama sorunu bende de var aylardır çözemedim. chardan veya scriptten kaynaklanan birşey değil sanırım. 4 ayrı charda da denedim ama yinede atack yaptıramadım. bilgisayardan kaynaklanan bişey desem bilgisayarıda değiştirdim. biyerde bişeyi atladım mı bilmiyorum bu sorun çözülürse bana kesin haber verin nası çözdüğünüzü.

Vallaha sorun sizde ? Bende takır takır kasıyor 5 karakter.

oyuna giriyorum 5 dk içinde oyun kendilgnden kapanıyor :S
yardımcı olurmsnz?

arkadaşlar ibot u açıp hayır cevabını verdkten sonra critical error loading main gui form hatasını alıyorum hala bu sorunu çözemedm lutfen yardımcı olurmusunuz

ACIL YARDIM !!
hergün her her sabah saat 04.45 gece DC yiorum ya... 1kere oldu ok dedim 2 kere oldu sans dedim 3 oldu LAN dedim 4 .5. 6 ne bu ya bunun cözümü varmi....

ben şimdi şu atack yapma işini çözdüm ama şimdide towndan çıkamıyor. çeşitli npclerden alışverişi bitirdiğinde dc oluyor hadi hiçbirinde olmadı train script başladığında oluyor. neyapalım
edit: clientle girdiğimde sorun yok clientlesste dc oluyor.
edit2: dünden beri hs kapatıyomuşum ya ne mal adamım sora geldik burda dc oluyo diyoz kusura bakmayın arkadaşlar.

Son düzenleme:
ibot constantine towna dondugunda constantine içi scripti uygularken takılıyor cons içi script vrebilirmisniz takılmadan çalışan

mrb.i-bot u clientsiz açıyorum oyuna giriyor,scripti başlatıyor ama 2-3 npc ye uğradıktan sonra dc oluyor.Auto start bot işaretli olduğundan tekrar giriyor ve tekrar dc oluyor.bu sürekli aynı şekilde devam ediyor.yardımcı olur musunuz?

mrb.i-bot u clientsiz açıyorum oyuna giriyor,scripti başlatıyor ama 2-3 npc ye uğradıktan sonra dc oluyor.Auto start bot işaretli olduğundan tekrar giriyor ve tekrar dc oluyor.bu sürekli aynı şekilde devam ediyor.yardımcı olur musunuz?
hackshield serverını kapatıyorsundur. run hackshieldi ve açtığın sro clienti kapatma sorun düzelir.

Geri