• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

b- Fast Training Seçeneğinin İşaretli Olması'' bu seçenek nerde sık sık dc yiyorum yardım lütfen çok işime yarıycak :(

Fast Training seçeneği tam olarak nerede yardımcı olur musunuz =?
banada lazım :)

0cd28d9d34faccc1b1707d8f904b9b9c237bfb8cb8394c1f841184997a33e5566g.jpg

ooooooooooooooooooof

:crw:arkadaşlar daha 10 dk dır söle oluyo adam 2 adım gidio duruyo seçili item kuşanılamıyor

ya yardım edin bi nolur hack shild ı açtımda şöle bi hata veriyo unable to access jarfile Hack shield.jar ne bu nasıl çözerim dosyaların adını değiştirdm fln ama gene olmadı

yaptım kardeşim onlarıda yaptım dedin form dakileride yaptım senin dediğin gibi çıkarttım fln ama olmuyo hala aynı sorun

şimdi defalarca sordum ama kimse sorunu çözemedi birincisi benim ibot ile açtıgım char neden dc yiyor ya anlam veremedim gitti her char değil sadece bir tanesi oyuna girdikten 1 dk sonra tak dc yiyor bişi yapın ne olur ikincisi hs server busy or down yazıyor bunu niye yapıyor diğer konularda bir kaç çözüm yolu var harfiyen yerine getirdim ama nafile nedense olmuyor çözülmüyor yardımcı olabilecek var yardım etsin foto koyacam ama nasıl koyacagımı bilmiyorum olmazsa bir şekilde fotoda koyabilirim

botu kurarken başka forumdan okuduğum şekilde kuruyorum oyunu çalıştırdıktan sonra ibotu çalışırıyorum no diyorum şu hata çıkıyor Component 'MSWINSCK.OCX' or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid bu çıkıyor dediğin indirilmesi gereken linklere baktım indiremiyorum download yazısını falan bulamadım linke tıklıyom donwload yazısı yok

botu kurarken başka forumdan okuduğum şekilde kuruyorum oyunu çalıştırdıktan sonra ibotu çalışırıyorum no diyorum şu hata çıkıyor Component 'MSWINSCK.OCX' or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid bu çıkıyor dediğin indirilmesi gereken linklere baktım indiremiyorum download yazısını falan bulamadım linke tıklıyom donwload yazısı yok

Google'ye Library files download yaz indir kur sorun düzelir.

----------

Beyler bilgisayara dün format attım herşey d ye kopyalamıştım.win 7 64 bit yaptım,ibot'tu xp sp2 uyumluluk modunda çalıştırıyorum herşey güzel fakat 15 dakika sonra bu hatayı veriyor,internetten biraz araştırdım ama bir sonuca varamadım,bildiğiniz başka yöntem var mı?Aklıma şu geliyor,ibot'u kopyaladığım için olabilir mi diye düşünüyorum internette korsan flandır yazıyorduda.Bilen birisi yazarsa sevinirim.Bu arada clientsiz hiç sorun yok ama clientli girdiğimde bu hatayı veriyor.
j5e5x0.jpg

Benim Yeni Sorum itemsiz pt otomatik pt fromlasın ve herkesi kabul etsin pt 4/4 olup birisi çıktığındada yine formlasın onu nerden ayarlıccaz ya bi bulamadım

İbot açarken avira antivir programı ibot.dll yi virüs olarak gösteriyo ve açarken critical error veriyo ne yapmaılıyım?

Geri