• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

ya oyuna girerken ibotta *Error - Auto relog has stopped working! diyor 1 kere denedikten sonra lütfen yardım edin
clientless giriyosan bottan auto recon seçeneğini işaretle tekrar baglanıcaktır. normal giriyosan enter tuşuna bi tekme at yeter
[/COLOR]

----------

clientless kullanıyorum oyunda taxi yaparken pt formluyorum bir zaman sonra delete entry tıklanmıyor pt formlu diyo ama deil clientten baktım ancak ibotu kapatıp açtığım zaman sorun ortadan kalkıyor başka bi çözüm yolu var mı?S

ptye biri girip ptyi dagıtınca ya da ptden çıkınca düzeliyodu yanlıs hatırlamıyorsam

Kardes İbotu acıyorum Ama şu hata çıkıyor (Component'ccrpprg3N.ocx' or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid) Bunu Nasıl Düzeltirim acaba ?
Hatta Resimleri...

Son düzenleme:
Kardes İbotu acıyorum Ama şu hata çıkıyor (Component'ccrpprg3N.ocx' or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid) Bunu Nasıl Düzeltirim acaba ?

İbot klasorün içinde ''iBot_Necessities'' Adlı Bir klasör olacak.Onu açıp,''RegOCXfİles'' Adlı MSDOS Dosyasını Sistemin Widows7 ise ''RegOCXfİles_Win7'' Windows XP ise,''RegOCXfİles_Winxp'' Dosyayı sisteminize kurarsanız sorun ortadan kalkacaktır.

Arkadaslar merhaba Ben İbot u Açıyorum Daha Hiç Bir şey ypmadan Bana 'Hs Server Busy or Down' Yazıyor O yüzden Run client gelmıyor Ne Yapmalıyım Şimdiden Teşekkur Ederım

https://www.maxigamerz.com/f319/ibotu-yeni-versiyonda-calistirma-130228/

konuya bakarak ilk açtığın silkroadın tamamen açılmasını bekle sonra 2. sroyu aç.

Arkadaşlar çar bot ile sorunsuz kasıyor , fakat bu ilk başta açtığımız silkroad botla kasarken açık kalmak zorunda mı ? yok mu çözümü :S

açık kalması gerek.

arkadaşlar bot kasmıyor sağ altta invalid target ( geçersiz hedef ) yazıyor kasmıyor bekliyor öle neden ??

skillerinde sorun vardır kaldır tekrar ekle.

ya oyuna girerken ibotta *Error - Auto relog has stopped working! diyor 1 kere denedikten sonra lütfen yardım edin

silkroaddayken entera bas.

Bendede dünkü updateden beri sürekli oyuna girdiğimden 10 15dk sonra ibot çalştırmayı durdurdu diyor ne yapmalıyım

Beyler heşreyi düzgün yapıyorum launch a basınca false diye hata alıyorum

error skill

error skill sorunu için tüm skilleri remove yaptım tekrar yazdım ama her 10 dk da bir tekrarlıyo hata bu botu kullanmam için afk olmamalımıyım ?
cevabınızı bekliyorum

run hacshiled .exe yiaçınca java iç dış gibi bişiler yazıo bide launcheri açınca sunucu denetleniyo veya güncelleniyo diyo nedir çözüm

yada java yukludur fakat windows sistemine entegre olmamistir. ayni sorun bende de olmustu. hala cozemediysen yardimci olayim.

run hacshiled .exe yiaçınca java iç dış gibi bişiler yazıo bide launcheri açınca sunucu denetleniyo veya güncelleniyo diyo nedir çözüm

----------

benim sorunum... tabletleri kasaya koy dedigim halde koymuyor. neden boyle oluyor?

kendi charıma girince sro cliend exe hatası veriyor ve kapanıyor.işin ilginç yanı başka bi chara girince sorunsuz bir sekilde kasıyor.bunun ile ilgili bi çözüm varmı.s

Son düzenleme:
Arkadaşlar hertürlü yolu denedım ama Failed to load control imagelist from MSCOMCTL.OCX. your version of MSCOMCTL.OCX may be outdated . Make sure you are using the version of the control that was provided with you application hatasının cözümünü arastırdım arastırdım işe yaramadı kesin bir fikri olan varmı hertürlü yolu denedim

Geri