• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

sro ekran donmasına karşı bi çözüm var mı ?
yani donuyo tekrar sro yu seçemiyorum sadece bottan kontrol ediliyor çözümü var mı bunun ?

char silah falan değiştirdiğinde donup kalıyor ama başkaları hareket edebiliyor sadece ben sabit kalıyorum ve hiç bişey yapamıyorum. nedir bunun sorunu ?

ibotu acıyorum altta yazdıgı gıbı hata verıo hs falan acsam bıle aynı neden boyle yrdm edrmsn :S
''Failed to load control ImageList from MSCOMCTL.OCX. Your version of MSCOMCTL may be outdated . Make sure you are using the version of the control was provided with your application'' dior :S

http://img600.imageshack.us/img600/3218/adszoir.png

Merhaba,siezma

İbot klasorün içinde ''iBot_Necessities'' Adlı Bir klasör olacak.Onu açıp,''RegOCXfİles'' Adlı MSDOS Dosyasını Sistemin Widows7 ise
''RegOCXfİles_Win7'' Windows XP ise,''RegOCXfİles_Winxp'' Dosyayı sisteminize kurarsanız sorun ortadan kalkacaktır.

ßeyler benm run hackshilede java die bir sey cikioıor javada yuklu ama komut fln dior yarıdm edermnz? ????

Arkadaslar merhaba Ben İbot u Açıyorum Daha Hiç Bir şey ypmadan Bana 'Hs Server Busy or Down' Yazıyor O yüzden Run client gelmıyor Ne Yapmalıyım Şimdiden Teşekkur Ederım

iBot'a HS Server geldiginden beri bakmiyorum. DC sorunu gercekten herkeste cozuldu mu ? Goldbotlar beklemesin :)

Genel dc sorunu yok. Dün akşam karakterimi bıraktım bütün gece kasmış. Multide bıraktım ( çin karakterlerdi ) bir kaç gün önce saatlerce kastılar. Tam bende bilemiyorum dc olayını onlarca sebebi olabilir o yüzden yardım edemiyorum.

Benım bir çarmda yenı sılk yukledım ondan mı bılmıorm ibotta çarı görmüyor çıldırıcam

Arkadaslar merhaba Ben İbot u Açıyorum Daha Hiç Bir şey ypmadan Bana 'Hs Server Busy or Down' Yazıyor O yüzden Run client gelmıyor Ne Yapmalıyım Şimdiden Teşekkur Ederım

Arkadaşlar çar bot ile sorunsuz kasıyor , fakat bu ilk başta açtığımız silkroad botla kasarken açık kalmak zorunda mı ? yok mu çözümü :S

Video Hazır inşallah yararlı bir video olur, herseyi en ince ayrıtnısına kadar anlatmaya calıstım.

Akkas64 kardesım Ben Yapıyorum Ph media patcher i acıyorum custom falan sonra erorr oluyor eror loadıng pach falan bilgisayarım win7 64bit
yardımcı olursan Sewınırım

arkadaşlar bot kasmıyor sağ altta invalid target ( geçersiz hedef ) yazıyor kasmıyor bekliyor öle neden ??

ya oyuna girerken ibotta *Error - Auto relog has stopped working! diyor 1 kere denedikten sonra lütfen yardım edin

clientless kullanıyorum oyunda taxi yaparken pt formluyorum bir zaman sonra delete entry tıklanmıyor pt formlu diyo ama deil clientten baktım ancak ibotu kapatıp açtığım zaman sorun ortadan kalkıyor başka bi çözüm yolu var mı?

----------

error skill hatasında dediklerini yaptım düzeldi saol ama her 10 dkda bir tekrarlıyo hatayı

----------

error skill sorununu çözdüm sanırım imbue skill yerine atack yaptığımız silaha ait buff yazdım sorun çıkmadı :) ...
iyi oyunlar........

----------

olmadı yanıldım updateyi beklemek en iyisi:S

Geri