• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

fast training seçeneği nerde oluyor bulamadım onu ya sürekli dc yiyorumm bi yardım ederseniz çok svnrm ...

----------

abi msn adresini verirmisin bna ordan iletişime geçelim

fast training seçeneği nerde oluyor bulamadım onu ya sürekli dc yiyorumm bi yardım ederseniz çok svnrm ...

----------

abi msn adresini verirmisin bna ordan iletişime geçelim

En üstteki sekmelerden 3. ye gir, sonra o bölümde altta 3 tane sekme var ordan 3. ye gir orda bulabilirsin..

Ben hackshieldden sroyu açıyorm ve ibottanda sro açınca pc çok kasıyor arkadaşların dedikleri gibi farklı bir oturum açtım Hs servera ordan girdm ibota girdm HS Server successufuly yazıyordu herşey normaldi ama çara giriyorum küt dc yiyorm nedeni ne olablilir ?

Ben hackshieldden sroyu açıyorm ve ibottanda sro açınca pc çok kasıyor arkadaşların dedikleri gibi farklı bir oturum açtım Hs servera ordan girdm ibota girdm HS Server successufuly yazıyordu herşey normaldi ama çara giriyorum küt dc yiyorm nedeni ne olablilir ?

Hs ile ibotu farklı farklı oturumlarda açmıcaksın hepsini bir oturumda.

arkadaslar hs server 2.1 i açıyorm devam etmek için bir tuşa basın diyo basıyorum herhangi bir tuşa sonra kapanıyo yok oluyo

arkadaşlar sorunu düzelttim fakat bu seferde çar girer girmez dc veriiyo. diğer çarda girmeyi denerken auto loginde ordada dc verdi :S

Video Hazır inşallah yararlı bir video olur, herseyi en ince ayrıtnısına kadar anlatmaya calıstım.

cok dc yiyorum . sadece ibot ve loader kulalnıyorum bundan mı acaba.

Merhaba Arkadaşlar. Benim sorunum oyun dc yedikten sonra otomatik girememek. Botun otomatik tekrar girmesi için ne yapmalıyım?

İlgilenirseniz sevinirim :) Yardımlarınızı bekliyorum :)

Merhaba arkadaşlar

Ben ibotta dc yediğimde tekrar otomatik bağlanamama sorunu yaşıyorum. Otomatik bağlanması için ne yapmalıyım??

Yardım ederseniz sevinirim :)

kardeş ben 2 çar açamıyorum biri botta olcak diğeri onla kasılcak nasıl yapcam

Merhaba Arkadaşlar. Benim sorunum oyun dc yedikten sonra otomatik girememek. Botun otomatik tekrar girmesi için ne yapmalıyım?

İlgilenirseniz sevinirim :) Yardımlarınızı bekliyorum :)

loaderle açmak mecburi olduğu için clientli açtığın oto girmez clientless açıp oto girmesi için alttaki verdiğim konuya bakarak yap. botu açmadan önce yine run hackshieldı çalıştırmalısın.

https://www.maxigamerz.com/f319/ibotu-otomatik-kasmaya-ayarlama-107732/

Sa
ibot kontrol panelı kendı kendıne kapanıyor ne yapmalıyım nasıl duzeltırız sorunu ?
Wındow XP

Geri